Promy na Wyspy Azorskie

 • Wyspy Azorskie - oferty promowe
  Wyspy Azorskie - oferty promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja
  Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Wyspy Azorskie - oferty promowe
  Wyspy Azorskie - oferty promowe

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów
  Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Promy na Wyspy Azorskie - Ceny od zł194

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych na Wyspy Azorskie z Atlanticoline. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy między wyspami Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

Trasy promowe do Wyspy Azorskie

Trasy promowe na Wyspach Azorskich

Przewoźnik Atlanticoline zapewnia przeprawy promowe między wyspami Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

Więcej o Wyspach Azorskich

Azory to grupa wulkanicznych wysp należących do Portugalii, która znajduje się na Atlantyku ok. 1500km od wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego. Do największych z nich należy Sao Miguel z portem Ponta Delgada. Panuje tutaj klimat subtropikalny z ciepłymi latami i bardzo łagodnymi zimami. Na wyspach dominuje górzysty krajobraz, oferując malownicze panoramy na lasy, rzeki jeziora i góry, stąd też są doskonałym miejscem do pieszych wędrówek. Unikalne położenie Azorów na Oceanie Atlantyckim stwarza świetne warunki do obserwacji flory i fauny, np. obserwacja wielorybów i ptaków.

Specyficzna kultura Wysp Azorskich powstała ze styku tradycji Portugalczyków oraz innych imigrantów, którzy osiedlili się tutaj na przestrzeni wieków. Warto zobaczyć tutaj urocze miasta i wioski z zabytkowymi kościołami. Lokalna ludność uwielbia karnawał, walki byków, kolorowe parady, pochody czy procesje religijne. Szczególnie silny jest tutaj kult Trójcy Świętej.

Przeprawy promowe z Atlanticoline nie tylko ułatwią przemieszczanie się między wyspami, ale mogą być nie lada przeżyciem podczas naszego pobytu na Azorach.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi