Promy na Wyspy Azorskie

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Wyspy Azorskie

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych na Wyspy Azorskie z Atlanticoline. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy między wyspami Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Wyspach Azorskich

Przewoźnik Atlanticoline zapewnia przeprawy promowe między wyspami Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

Więcej o Wyspach Azorskich

Azory to grupa wulkanicznych wysp należących do Portugalii, która znajduje się na Atlantyku ok. 1500km od wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego. Do największych z nich należy Sao Miguel z portem Ponta Delgada. Panuje tutaj klimat subtropikalny z ciepłymi latami i bardzo łagodnymi zimami. Na wyspach dominuje górzysty krajobraz, oferując malownicze panoramy na lasy, rzeki jeziora i góry, stąd też są doskonałym miejscem do pieszych wędrówek. Unikalne położenie Azorów na Oceanie Atlantyckim stwarza świetne warunki do obserwacji flory i fauny, np. obserwacja wielorybów i ptaków.

Specyficzna kultura Wysp Azorskich powstała ze styku tradycji Portugalczyków oraz innych imigrantów, którzy osiedlili się tutaj na przestrzeni wieków. Warto zobaczyć tutaj urocze miasta i wioski z zabytkowymi kościołami. Lokalna ludność uwielbia karnawał, walki byków, kolorowe parady, pochody czy procesje religijne. Szczególnie silny jest tutaj kult Trójcy Świętej.

Przeprawy promowe z Atlanticoline nie tylko ułatwią przemieszczanie się między wyspami, ale mogą być nie lada przeżyciem podczas naszego pobytu na Azorach.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi