Promy na Fidżi

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

AFerry.pl oferuje połączenia promowe na Fidżi i między wyspami fidżyjskimi. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy z Sea South Cruises, np. z Denerau na wyspę Castaway.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe wyspy fidżyjskie

Przewoźnik Sea South Cruises oferuje połączenia promowe między wyspami Castaway, South Sea i Denerau.

Więcej o Fidżi

Fidżi to wyspiarski kraj położony w południowej części Pacyfiku na wschód od Vanuatu. Turystów przyciąga tu tropikalna pogoda, rajskie plaże, idealne warunki na snorkeling w rafie koralowej. Do największych wysp zaliczamy Viti Levu ze stolicą w Suva oraz Vanua Levu. Państwo należało dawnej do Wspólnoty Narodów (Commonwealth), stąd też językiem urzędowym jest tutaj angielski. Nie brakuje tu pięknych resortów popularnych wśród nowożeńców. Warto zobaczyć tutaj kulturę rdzennych mieszkańców, szczególnie urocze domki pod strzechą w wiosce Navala w Górach Nausori na wyspie Viti Levu.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi