Promy do Węgier

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich rzecznych połączeń promowych do Węgier z rożnymi przewoźnikami jak Mahart Passnave. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy z Austrii do Węgier po Dunaju.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Węgier

Przewoźnik Mahart Passnave oferuje rejsy rzeczne do Węgier po Dunaju na trasie Wiedeń - Budapeszt.

Więcej o Węgrzech

Państwo Węgry położne jest w Środkowej części Europy. Kraj powoli rozwija sie turystycznie. Budapeszt - stolica to popularna destynacja na city break. Węgry charakteryzuje nizinny krajobraz z piękną Doliną Dunaju oraz jeziorem Balaton. Nad Balatonem znajdują się liczne resorty i kąpieliska: Siófok, Keszthely oraz Balatonfüred. Amatorzy wina na pewno wybiorą się w Tokajski Region Winiarski, który słynnie z wyrobu Tokaji. Obszar ten został wpisany na listę UNESCO, tak samo jak wiele innych miejsc w kraju z bogatym dziedzictwem kulturowym, np. Hollókő - wieś/ skansen. Warto spróbować tutaj również kilka tradycyjnych dań jak: gulasz, leczo, langos lub kremes. Do niecodziennych atrakcji należą również rejsy rzeczne po Dunaju.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi