Promy do Urugwaju

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do Urugwaju. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy z Colonia Express lub Buquebus, np. z Buenos Aires do Montevideo.

Oferty Specjalne

Trasy promowe do Urugwaj

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Urugwaju

Przewoźnik Colonia Express lub Buquebus oferuje połączenia promowe między Argentyną i Urugwajem przez La Plata na kilku trasach z Buenos Aires do Colonia, Montevideo czy Punta del Este.

Więcej o Urugwaju

Urugwaj leży na wschodnim wybrzeżu Ameryki Południowej oraz na północnym brzegu La Platy. Jest to nizinny kraj głownie o charakterze rolniczym. Z roku na rok wzrasta atrakcyjność kraju. Turyści spragnieni słońca wybierają się głownie do resortów w Punta Del Esta, natomiast amatorzy turystyki kulturowej z pewnością odwiedzą historyczna część Colnia de Scaramento (UNESCO) lub stolice Montevideo. Warto zobaczyć tutaj również malowniczy Rezerwat Biosfery UNESCO Bañados del Este . Obszar dzika trawiasta pampa - królestwo dla ptactwa wodnego z pięknym jeziorem Mirim. Podczas pobytu w Urugwaju warto wybrać się w rejs przez La Plata do sąsiedniej Argentyny, np. na tarsie z Montevideo do Buenos Aires.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi