Promy do Stanów Zjednoczonych

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Stany Zjednoczone

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do Stanów Zjednoczonych z kilkoma przewoźnikami. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawę, np. z Miami na Bahamy.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do USA

Przewoźnik Resorts World Bimini Super Fast oferuje połączenia promowe między Miami a Resorts World Bimini na wyspie Bimini na Bahamach. Natomiast Clipper Vacations Ferry kursuje z Seattle na wyspę San Juan przy granicy z Kanadą.

Więcej o USA

Stany Zjednoczone Ameryki to jeden z największych krajów na świecie. Każdy z 50 stanów oferuje wiele ciekawych atrakcji i różnorodnych krajobrazów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Miłośnicy city break chętnie wybiorą się do Nowego Yorku lub Los Angeles, amatorzy wycieczek krajoznawczych wynajmą samochód i przejadą się słynną Route 96 lub Route 66, a amatorzy przyrody wybiorą się do jednego z wielu parków narodowych (np. Yellowstone, Yosemite). Podróż po Ameryce możemy urozmaicić wybierając się na przeprawę promową np. z Miami do Bimini.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi