Promy do Słowenii

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych do Słowenii z przewoźnikiem Top Line. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Słowenii z Włoch.

Trasy promowe do Słowenii

Obecnie na AFerry.pl oferujemy jedno połącznie promowe do Słowenii do portu Piran z Wenecji. Trasa obsługiwana jest przez przewoźnika Commodore Cruises.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Więcej o Słowenii.

Słowenia na pewno zauroczy osoby ceniące piękne widoki i piesze wędrówki. Kraj oferuje górzyste krajobrazy Alp i Gór Dynarskich. Warto odwiedzić tutaj Park Narodowy Triglav z alpejskim szczytem Triglav i malowniczą rzeką Soča. Jedną z popularnych atrakcji w Słowenii jest Jezioro Bled z pięknym zamkiem oraz z wyspą, na której znajduje się kościół p.w. Marii Panny. Miasto portowe Piran na wybrzeżu Adriatyku posiada ciekawą średniowieczną architekturę i urocze wąskie uliczki. W pobliżu znajduje się Słoweńska Riwiera z licznymi resortami wypoczynkowymi.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi