Promy do Nowej Zelandii

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Nowa Zelandia

Aferry.pl oferuje połączenia promowe do Nowej Zelandii z Interislander. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy między Wellington i Picton.

 • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Nowej Zelandii

Przewoźnik Interislander oferuje połączenia promowe między Wyspami Południową i Północną na trasie Wellington - Picton.

Więcej o Nowej Zelandii

Nowa Zelandia to kraj wyspiarski położony na Pacyfiku około 1500km na wschód od Australii. Ma bardzo urozmaicony krajobraz przez co jest świetnym miejscem wypoczynku dla osób kochających przyrodę. Można tu zobaczyć piękne jeziora, wulkany, lodowce, góry i fiordy. Scenerie Nowej Zelandii wykorzystano w filmie Władca pierścieni. Na uwagę zasługuje tutaj tez kultura maoryska.

Opinie

 • 22 Dec 2017
  przeprawa z samochodem
  • Warto doplacić i przeprawic sie z samochodem. Przeprawa z duzym bagazem bedzie uciazliwa. Nie koniecznie ma sens doplata do kabiny. Jedzenie to glownie ciezka kuchnia brytyjska - jajka na bekonie, parowki i fasola. Sa tez kanapki kawa, herbata, piwo. Ceny rozsadne.

   Opinia dodana przez KAZIMIERZ RAJCZYK

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi