Promy do Niemiec

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Tanie Promy do Niemiec - Ceny od 138 zł

A Ferry PL oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych do Niemiec z rożnymi przewoźnikami. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Niemiec z Szwecji, Danii, Finlandii, Litwy, Łotwy i Norwegii.

Trasy promowe do Niemcy

Trasy promowe do Niemiec

Liczni operatorzy promowi obsługują połączenia do Niemiec. Color Line oferuje promy z Norwegii z portu Oslo do Kilonii. Promy Scandlines pływają z Danii z Gedser do Rostock oraz z Rodoby do Puttgarden, a Stena Line z Szwecji z Trelleborga do Sassnitz. Z Niemiec można także podpłynąć z Bornolmerfaergen na Bornholm lub z Tallink i Finnlines do Finlandii. DFDS Seaways obsługują połączenia do Litwy, a TT Line do Szwecji. Stena Line obsługuje też rejsy z Travemunde do Łotwy do Lipawy (Lipeaja) i Ventspils.

Więcej o Niemczech

Niemcy posiadają wiele walorów przyrodniczych, jak i historycznych. W stolicy, w Berlinie znajdziemy wiele ciekawych muzeów i Bramę Brandenburską, w Dreźnie słynną galerie w Zwinger, a w Kolonii jedną z najpiękniejszych katedr gotyckich w Europie. Południe kraju zajmują malownicze Alpy Bawarskie. Jednym z wydarzeń, które ściąga do Niemiec tłumy to Oktoberfest, popularny festiwal piwa, który od 200 lat odbywa się corocznie w Bawarii.

Niemcy - przewodnik turystyczny

Niemcy zaskoczą cię różnorodnością krajobrazu i piękną architekturą miast.

Niemcy są naszym zachodnim sąsiadem i często podobnie jak Holandie traktujemy jako kraj przejazdowy w naszych dalszych podróżach do Skandynawii, Francji czy Wysp Brytyjskich. Niemcy jednakże mają więcej do zaoferowania niż fajne autostrady. Począwszy od najbliższego nam Berlina z ikoniczną Bramą Brandenburską, gmachem Reichstagu czy nowoczesnym centrum Sony, słynną katedrą gotycką w Kolonii, a skończywszy na malowniczej Bawarii z bajkowym zamkiem Neuschwanstein.

odwiedź Berlin, weź udział w Oktoberfest i zobacz urokliwy przełom Renu.

Schwarzwald i Alby Bawarskie mogą się pochwalić najlepszymi walorami widokowymi w całych Niemczech. Na pewno warto zatrzymać się w uzdrowisku Baden - Baden przy granicy z Francja, aby zobaczyć zabytki rzymskie i kasyna. W Norymbergii natomiast trzeba dotknąć Schöner Brunnen - zabytkowa wieżowa studnia, która podobno spełni twoje życzenia. W Niemczech znajduje się też znany park rozrywki Heide Park z jednymi z największych w Europie kolejkami górskimi.


Podróż po Niemczech

Podróż po Niemczech to czysta przyjemność. Niemcy tak samo jak większość państw zachodniej Europy może pochwalić się niezawodnym transportem. Gęsta sieć bezpłatnych autostrad, szybkie pociągi Deutsche Bahn i autobusy pomogą bez problemu przemierzyć Niemcy wzdłuż i wszerz.

Co warto zobaczyć w Niemczech

Berlin - aleja Unter den Linden z Bramą Brandenburska, panorama stolicy z Fernsehturm, Potsdamer Platz, zbiory, pozostałości muru berlińskiego i Checkpoint Charlie, zamek Charlottenburg

Bawaria - Monachium z galeria Pinakoteka, Oktoberfest

Jezioro Bodeńskie u podnóża Alp

Piękne krajobrazy i zamki przełomu Renu

Katedra i stare miasto Kolonii

Liczne muzea; Zwinger, Pregamon, Sanssouci

Jaskinie Marienglashohle z podziemnym jeziorem oraz z największą w Europie grotą krystaliczną.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 59 opini

Opinie

 • 24 Apr 2019
  OK
  • Dobra podróż, dobry przewoźnik, aferry

   Opinia dodana przez Anon

 • 30 Jan 2019
  Ok
  • Ok

   Opinia dodana przez PIOTR URBANEK

 • 08 Jan 2019
  Prom Stena Line
  • Prom brudny, obsługa w miarę miła. Catering na niskim poziomie.

   Opinia dodana przez Anon

 • 26 Dec 2018
  Post
  • Polecam

   Opinia dodana przez Anon

 • 15 Dec 2018
  Polecam
  • Bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Pomocna Pani intendent. Prom czysty i cichy. Polecam

   Opinia dodana przez GRZEGORZ FAJDEK