Promy do Kanady

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do Kanady i na trasy w Kanadzie. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawę, np. z Seattle, USA do Victoria w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Kanady

Przewoźnik Clipper Vacations Ferry oferuje połączenia promowe między USA a Kanadą na trasach z Seattle do Victoria na Wyspie Vancouver.

Więcej o Kanadzie

Kanada to drugie co do wielkości państwo na świecie, w którym można porozumieć się po angielsku i francusku. Kraj charakteryzuje duża przestrzeń, wielokulturowość i piękne krajobrazy. Kanada należy do jednych z najbogatszych krajów na świecie. Warto zobaczyć tutaj Wodospad Niagara, architekturę wielkich miast jak Toronto, Vancouver lub wybrać się na mecz hokeja na lodzie. Podróż po Kanadzie możemy połączyć z wizytą w USA, np. wybierając się na przeprawę promową np. z Victoria do Seattle.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi