Promy do Japonii

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Japonia

Oferty Specjalne

Aferry PL oferuje połączenia promowe do Japonii z Tsugaru Kaikyo. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Hakodate z Aomori lub Sakaiminato.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Japonii

Przewoźnicy Ferry Sunflower, Tsugaru Kaikyo, Tane Yaku Jetfoil, Marix Line, A" Line i więcej oferują połączenia promowe między japońskimi wyspami Honsiu, Kiusiu, Osima, Riukiu i Hokkaido. Aferry.pl oferuje także bilety na promy DBS Cruise Ferries na trasie Rosja - Korea Pd - Japonia ( Władywostok - Donghae - Sakaiminato, Honsiu).

Więcej o Japonii

Japonia to kraj wyspiarski u wschodnich wybrzeży Azji, gdzie głównymi wyspami są Hokkaido, Honsiu, Sikoku i Kiusiu. Ze względu na swoje położenie geograficzne kraj znajduje się w strefie sejsmicznej, gdzie oprócz trzęsień ziemi można spodziewać się tsunami lub wybuchów wulkanów. Mimo wszystko Japonia przyciąga rzesze turystów, na których czeka tu wiele atrakcji, np. wygasły wulkan Fudżi, przejażdżka super szybka koleją Shinkansen czy znane miasta jak Tokio, Osaka czy Jokohama. Japonia imponuje nowoczesną i zabytkową architekturą.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi