Promy do Irlandii Północnej

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Irlandia Polnocna

Aferry PL oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych do Irlandii Północnej z rożnymi przewoźnikami jak na przykład PO Ferries lub Stena Line. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Szkocji, Anglii lub na Wyspę Man.

 • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Irlandii Północnej

P&O Ferries obsługują polaczenia z Szkocji z portów Tron i Cairnryan do Larne. Promy Stena Line natomiast pływają z Liverpoolu i Cairnryan do Belfastu. Do Irlandii Północnej można też dostać się z Wyspy Man, płynąc z Douglas do Belfastu lub Larne.

Pamiętaj, że bilety na promy do Irlandii Północnej możesz kupić na AFerry.pl także na stronach: promy do Anglii lub promy do Szkocji.

Więcej o Irlandii Północnej

Irlandia Północna zachwyci cię piękną przyroda gór i jezior wraz z Grobla Olbrzyma.

Belfast będący stolica i renomowanym ośrodkiem kultury i nauki zainspiruje cię swoja bogata historia i licznymi festiwalami oraz imprezami, które możesz zobaczyć sam, wybierając jeden z promów do Irlandii Północnej.

Irlandia Północna - przewodnik turystyczny

Irlandia Północna na pewno zaskoczy cię dziką przyrodą.

Irlandia Północna to prowincja Wielkiej Brytanii leząca w północnej części Irlandii. Może nie tak popularna jak Anglia czy Szkocja, ale turystów tutaj nie brakuje. Belfast jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w UK. Możemy tu podziwiać zabytkowe budynki, np. City Hall, Zamek lub te bardziej współczesne jak Odyssey Arena lub Waterfront Hall. To tutaj w stoczni Harland and Wolff zbudowano legendarnego Tytanika. Poza tym miasto jest renomowanym centrum kultury i nauki.

wędrówki po Górach Sperrin, wzdłuż jezior lub wybrzeża Morza Irlandzkiego odkryją przed tobą największe walory turystyczne Irlandii Północnej.

Belfast jest może największym magnesem turystycznym, ale warto odkryć też wiele innych urokliwych zakątków, jak np., Góry Sperrin, jezioro Lough Erne , czy malownicza trasa Antrim Coast Road. Piękna przyroda to wielki atut Irlandii Północnej a Grobla Olbrzyma to jej klasyczny przykład.


Podróż po Irlandii Północnej

Irlandia Północna ma bardzo dobrze rozwinięta sieć dróg lokalnych i bezpłatnych autostrad. Pamiętaj, że obowiązuje tu ruch lewostronny.

Kolej NI Railways przewozi pasażerów miedzy prowincjami Irlandii Północnej, natomiast trasę Belfast - Dublin obsługuje przewoźnik Enterprise.

Co warto zobaczyć w Irlandii Północnej

Droga Olbrzymów - w hrabstwie Antrim, 37tys. bazaltowych kolumn wchodzących w morze, dzięki którym legendarny Finn McCool miał przejść suchą nogą do Szkocji.

Most linowy Carrick-a-Rede - zawieszony 30 m nad skalami blisko Ballintoy, łączy główny lad z wyspa Carrick.

Marble Arch Caves - rejs łodzią po podziemnej rzece do jaskin pełnych stalaktytów i innych ciekawych formacji skalnych.

Belfast - stolica Irlandii Północnej, Ulster Museum, dzielnica Laganside z dokami i nowoczesnymi budynkami

Castle Coole - piękna rezydencja z 18 wieku.

Opinie

 • 17 Aug 2017
  wawa
  • Podróż w dobrych warunkach, sprawna obsługa

   Opinia dodana przez pawel wawa

 • 20 Jun 2017
  Zachowanie niektórych współpasażerów.
  • Irytowało mnie kładzenie się w butach na siedzeniach lub siedzenie w fotelach z nogami w butach opartych na siedzeniu naprzeciwko. Przecież później ktoś usiądzie na tym przybrudzonym już miejscu...w jasnym ubraniu...Brak kultury czy egoizm? A może to ja jestem źle wychowany...?

   Opinia dodana przez KONRAD

 • 14 Jun 2017
  Podróż do Irlandii Płn.
  • Miła i przyjemna podróż, jednak stanowczo za drogie bilety za przeprawę z samochodem...

   Opinia dodana przez KONRAD

 • 11 Jan 2017
  nie bylo zle
  • moglo byc lepiej ale bylo dobrze

   Opinia dodana przez kuba

 • 11 Aug 2014
  polecam
  • naprawde warto u nich zamawiac promy. polecam w100%

   Opinia dodana przez mariusz platko

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi