Promy do Holandii

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Holandia

Oferty Specjalne

Aferry PL oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych do Holandii z przewoźnikami DFDS Seaways lub P&O. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Holandii z Anglii.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Harwich - Hoek van Holland
(Stena Line)
2 121 zł
 • Zarezerwowany : czwartek, 3 września 2020
 • Podróż: wtorek, 22 grudnia 2020 - sobota, 2 stycznia 2021
 • Samochód osobowy + 2
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
2 395 zł
 • Zarezerwowany : wtorek, 22 września 2020
 • Podróż: piątek, 18 grudnia 2020 - wtorek, 29 grudnia 2020
 • Samochód osobowy + 4
Newcastle - Amsterdam IJmuiden
(DFDS Seaways)
1 420 zł
 • Zarezerwowany : niedziela, 13 września 2020
 • Podróż: poniedziałek, 2 listopada 2020 - środa, 11 listopada 2020
 • Samochód osobowy + 2
 • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Holandii

Podróże promowe Polaków do i z Holandii maja często charakter tranzytowy w drodze miedzy Polska i Anglia. Z Holandii możemy popłynąć z DFDS Seaways z Amsterdamu/ Ijmujden do Newcastle, z P&O z Rotterdamu do Hull lub z Stena Line z Hoek van Holland do Harwich.

Więcej o Holandii

Holandia od zawsze przyciąga turystów pięknym krajobrazem wiatraków i kanałów rozpościerającym się po całym kraju. Warto tu przyjechać na Festiwal Kwiatów, usiąść w jednej z uroczych kafejek w Amsterdamie lub zobaczyć budynki parlamentu europejskiego w Hadze. Kraj Niderlandów ma jeszcze wiele do zaoferowania, kup bilet na Aferry.pl i przekonaj się sam.

Holandia - przewodnik turystyczny

Holandia zauroczy cię nie tylko polami kwiatowymi.

Holandia leży w Zachodniej Europie nad Morzem Północnym. Kraj ten od zawsze kojarzy nam się z tulipanami, wiatrakami i serami oraz powszechnym liberalizmem, ale to nie wszystko co ten kraj ma do zaoferowania. Aby lepiej poznać kulturę i historie kraju najlepiej wybrać się do Amsterdamu. Pośród licznych kanałów i parkingów z rowerami zobaczymy malownicze kamienice, pałac królewski lub muzea. Do najciekawszych z nich należy Rijksmuseum i Muzeum Van Gogha. Amsterdam znany jest z wielu atrakcji przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych turystów.

odwiedź Keukenhof, cudowne plantacje kwiatów.

Z mniejszych miasteczek warto zobaczyć Dokkum w północnym regionie zwanym Fryzją z pięknymi wiatrakami Zeldenrust, De Hoop oraz De Marmeerin. Smakosze sera z pewnością nie ominą Edamu, w którym co środę w lipcu i sierpniu odbywa się targ serowy.

Nizinna Holandia nie oferuje dech zapierających widoków z wyjątkiem rozległych plantacji kwiatów w Keukenhof zwanym Ogrodem Europy. Największy park kwiatowy w Europie można zwiedzać od polowy marca do polowy maja. Co roku w kwietniu odbywa się tu wielka parada kwiatów, podczas której prezentowane są rzeźby kwiatowe.


Podróż po Holandii

Holandia to jeden z nielicznych krajów z perfekcyjnym transportem. Siec autostrad należy do najgęstszych na świecie i w dodatku przejazd snelweg jest bezpłatny. Linie kolejowe łączą główne miasta. Pociągi jeżdżą szybko i punktualnie, ale niestety nie należą do tanich. Holandia może tez pochwalić się imponującą siecią ścieżek rowerowych i to własnej rower uważany jest za najlepszy środek transportu do eksploracji Niderlandów.

Co warto zobaczyć w Holandii

Amsterdam - urocze kanały, palac królewski, targ Bloemenmarkt, Rijksmuseum i Muzeum van Gogha, Jordaan - malownicza dzielnica z domami i kanałami

Park Keukenhof - największy ogród kwiatów w Europie

Haga - urokliwe miasto z wspaniałą galerią malarstwa - Mauritshuis

Rotterdam - największy port w Europie, wieża Euromast (101m) z punktem widokowym i restauracja

Waddenzee (Morze Wattów) - płytkie wody miedzy Wyspami Fryzyjskimi a stałym lądem Holandii. Popularne miejsce dla mudflat hiking, czyli wędrówki w płytkich wodach podczas odpływu, często po błotnistym podlotu z głównego lądu na pobliska wyspę. W taki sposób można dojść do Wysp Fryzyjskich: Terschelling, Ameland, Engelsmanplaat, Schiermonnikoog, Simonszand i Rottumeroog.

Opinie

 • 26 Dec 2019
  Świąteczny czas
  • Chciałbym wam przekazać i zarazem bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas który spędziłem z wami iż był bardzo udany powrót do mojego kraju. Obsługa była miła i sympatyczna jak również fachową pomoc która jest szczególnie istotne dla każdego pasażera. Dziękuję i życzę Zdrowia i dużo sukcesów a przede wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Jarosław Augustyniak

   Opinia dodana przez JAROSLAW AUGUSTYNIAK

 • 25 Dec 2019
  Super
  • Jak dla mnie rewelacja. Kajuty są czyste i zadbane. Znajdzie się miejsce na rozrywkę i dobre jedzenie. Nic dodać nic ująć. Sam rejs bardzo przyjemny i bez przykrych niespodzianek. Polecam

   Opinia dodana przez KRZYSZTOF LISIECKI

 • 12 Dec 2019
  Opinia
  • Super!

   Opinia dodana przez JACEK MALACZYNSKI

 • 01 Nov 2019
  samochodem z Angli nie przez Francję
  • wialo i byl sztorm, ale udalo sie przespac w kabinie

   Opinia dodana przez ARKADIUSZ

 • 30 Oct 2019
  Ok
  • Ok

   Opinia dodana przez KRZYSZTOF PAWLOWSKI

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi