Promy do Czarnogóry

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Czarnogora

  • Promy z Wlochy do Czarnogora

Oferty Specjalne

Aferry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych do Czarnogóry i z rożnymi przewoźnikiem Montenegro Lines. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy do Czarnogóry z Włoch.

Trasy promowe do Czarnogóry

Operator Montenegro Lines oferuje przeprawy z włoskiego portu Bari do portu Bar w Czarnogórze.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Więcej o Czarnogórze

To młode państwo na Półwyspie Bałkańskim położone malowniczo nad brzegami Adriatyku w otoczeniu Gór Dynarskich. W 2006 uzyskało ono niepodległość od Serbii. Piękne góry, rzeki i jeziora Szkoderskie, a przede wszystkim Park Narodowy Durmitor z najgłębszym w Europie kanionem rzeki Tary przyciągną tutaj wielu zwolenników pieszych wędrówek. Miasta Budva i Kotor z kolei mogą poszczycić się ciekawą architekturą oraz wąskimi uliczkami, w których warto się zgubić. Poza tym miejsca te oferują góry, historyczną zabudowę i morze, co wpływa na ich bajkowy krajobraz.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi