Promy na Cypr

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Aferry.pl oferuje wybór tanich połączeń promowych do Cypru z przewoźnikiem AkGunler. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przejazdy na Cypr z Turcji.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe na Cypr

Przewoźnik AkGunler zapewnia rejsy z tureckich portów Alanya i Tasucu do Kirenia na północnym wybrzeżu wyspy Cypr.

Więcej o Cyprze

Cypr to wyspa leżąca w wschodniej części Morza Śródziemnego u południowych wybrzeży Turcji. Północno - wschodnia część jest pod kontrolą Turcji a pozostały obszar wyspy tworzy państwo - Republika Cypru. Historyczna przynależność Cypru do Grecji i Turcji odzwierciedla się w mieszanych stylach greckich i tureckich w zabytkach kultury. Cypr przyciąga turystów przede wszystkim ze względu na piękne plaże i bardzo ciepły klimat doskonały do wakacyjnego wypoczynku. To tutaj odnajdziemy plażę, na której z piany morskiej powstała mitologiczna Afrodyta. Główna miasta to Nikozja, Limassol, Strovolos.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi