Promy do Australii

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do Australii z kilkoma przewoźnikami. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy, np. między Perth a Rottnest.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Australii

Przewoźnik Rottnest Express oferuje połączenia promowe między Perth/ Fremantle a Wyspą Rottnest na trasach Perth - Rottnest oraz Fremantle - Rottnest w zachodniej części Australii. Natomiast operator Searoad Ferries pływa po Zatoce Philip Bay w pobliżu Melbourne na trasie Queenscliff - Sorrento.

Więcej o Australii

Australia to jeden z najciekawszych krajów na świecie. Ogromną przestrzeń, niezwykła przyroda i egzotyczne krajobrazy zauroczą każdego. To tutaj zobaczymy kangury w ich naturalnym środowisku, największą rafę koralową, słynną operę w Sydney lub świętą górę Aborygenów - Uluru oraz słońce o 12.00 pojawi się na niebie na północy. Oprócz głównego lądu Australia posiada wiele mniejszych wysp, na które warto przeprawić się promem. Ponad 34 000 km linii brzegowej stwarza warunki do nieskaczącej się eksploracji.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi