Promy do Argentyny

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do Argentyny. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy z Colonia Express lub Buquebus, np. z Buenos Aires do Colonia de Sacramento.

  • Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

Trasy promowe do Argentyny

Przewoźnik Colonia Express lub Buquebus oferuje połączenia promowe między Argentyną i Urugwajem przez La Plata na kilku trasach z Buenos Aires do Colonia, Montevideo czy Punta del Este.

Więcej o Argentynie

Argentyna to jeden z lepiej rozwiniętych krajów w Ameryce Południowej. Turystów przyciągają tu przed wszystkim atrakcje przyrodnicze jak: lodowce (Upsala), piękne Andy, wodospad Iguazu, pustynia Atakama, Patagonia i wiele innych. Stolicą kraju jest Buenos Aires. To bardzo międzykulturowe miasto, gdzie oprócz tradycyjnych zabytków można nauczyć się tango lub pójść na jego pokaz. Warto tutaj przespacerować się najszerszą aleją na świecie - Avenida 9 de Julio - reprezentacyjna ulica stolicy nazwana na cześć dnia niepodległości 9 lipca. Podczas pobytu w Buenos Aires można wybrać się promem do sąsiedniego Urugwaju. 8 czerwca obchodzony jest Dzień Polskiego Osadnika Día del Colono Polaco - oficjalne święto państwowe upamiętniające pierwszych Polaków przybyłych do Argentyny w 1897r.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi