Port Promowy V. Praia

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Miejscowość V. Praia jest położona na środkowo - wschodnim wybrzeżu wyspy Graciosa w archipelagu Wysp Azorskich na Atlantyku. Wyspa ma charakter wulkaniczny i znajdziemy tu wiele ciekawych struktur w krajobrazie, np. skalny wieloryb w Ponta da Barca. Graciosa posiada także wiele historycznych budynków w tym latarnia morska w Carapacho/Ponta da Restinga, zabytkowe wiatraki lub kościół w Santa Cruz da Graciosa. W 1929 na wyspie rozbił się samolot Amiot 123 z polskimi pilotami, którzy próbowali przelecieć Atlantyk z Paryża do Nowego Jorku. W miejscu tragedii postawiono krzyż. Pobyt na Graciosa można urozmaicić przeprawą promową na sąsiednią wyspę Sao Jorge.

  • Port Promowy V. Praia
  • Port Promowy V. Praia
  • Port Promowy V. Praia

Terminal Promowy Praia

Przewoźnik Atlanticoline oferuje przeprawy promowe z V. Praia do Porto Velas na Wyspie Sao Jorge.

Dojazd do portu V. Praia

Samochodem: Port znajduje się w srodkowo - wschodniej części wyspy. Dokoła wyspy biegnie trasa EN1-2, dzięki której bez problemu dojedziemy do terminalu promowego.

Autobus: Po wyspie można poruszać się autobusem.

V. Praia Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Atlânticoline

Porto da Praia da Graciosa, Vila da Praia, 9880 - Praia, Ilha da Graciosa, Portugal

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi