Prom z Portoferraio do Piombino

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 3
  40 min
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 14
  30 min
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 9
  30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Portoferraio do Piombino trasa promowa laczy Elba z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez Corsica-Sardinia Ferries, Moby Lines i Toremar. Oprócz porównania cen i czasu dla Portoferraio do Piombino, pokazemy Ci równiez wyniki dla Cavo do Piombino i Rio Marina do Piombino aby pomóc Ci dostac sie z Elba do Wlochy w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Portoferraio do Piombino z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Portoferraio. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Portoferraio - Piombino

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Portoferraio - Piombino, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Piombino

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Portoferraio do Piombino. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Portoferraio do Piombino, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Portoferraio do Piombino

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Portoferraio do Piombino

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Portoferraio do Piombino. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Portoferraio do Piombino jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Portoferraio do Piombino.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Portoferraio do Piombino jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 09 Oct 2017
  podróż Portoferaio - Piombino
  • Prom punktualny . Ceny niższe od konkurencji.

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi