Port Promowy Porto Vecchio

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Porto Vecchio leży w południowej Korsyce, będące niegdyś wielkim ośrodkiem produkcji korka. Obecnie rozwija się jako resort turystyczny. Piękne plaże, kafejki i restauracje umieszczone wzdłuż brzegu Morza Śródziemnego ściągają rocznie masy turystów. W okolicy znajdują się też ruiny cytadeli z epoki żelaza. Wzgórza otaczające miasto należą do parku narodowego. Porto Vechio zostało założone na słonych bagnach, stąd też często zwane jest " miastem soli". Pozyskiwanie soli z osuszanych bagien ma tutaj długą tradycję. W krajobrazie miasta można zobaczyć saliny.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Porto Vecchio
  • Port Promowy Porto Vecchio
  • Port Promowy Porto Vecchio

Terminal Promowy Porto Vecchio

Z Porto Vecchio wypływają promy SNAV do portu Civitavecchia we Włoszech i SNCM do Marsylii we Francji.

Dojazd do portu Porto Vecchio

Samochodem: Trasa N198 lub N196 do Porto Vecchio. Następnie skręć w D758, a potem w ulice Rue du 9 Septembre, podążając za znakami do Quai Pascal Paoli. Skręć w prawo i jedz za tablicami do Porto Vecchio Ferry Port.

Porto Vecchio Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

La Meridionale

Quai de Syracuse, 20137 Porto Vecchio , Corsica

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime, 20137 Porto Vecchio , Corsica

Corsica Linea

Quai de Syracuse, 20137 Porto Vecchio, Corsica

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi