Port Promowy Porto de Sao Rogue

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Porto de Sao Rogue- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Porto de Sao Rogue jest położone na środkowo - wschodnim wybrzeżu wyspy Pico w archipelagu Wysp Azorskich na Atlantyku. Wyspa Pico często zwana czarną wyspą ze względu na czarną wulkaniczną ziemię, która umożliwiła historyczny rozwój winnic. Obecnie są one chronione przez UNESCO, tworząc Landscape of the Pico Island Vineyard Culture (Krajobraz Kulturowy Winnic na Wyspie Pico). W centrum znajduje się najwyższa góra Portugali Pico (2,351 m n.p.m.), która jest stratowulkanem. Podobnie jak na innych Wyspach Azorskich zobaczymy tutaj scenerię wulkaniczną. Głównym miastem na Pico jest Madalena. Podczas pobytu na wyspie warto wybrać się promem na pobliską wyspę Faial i Sao Jorge.

  • Port Promowy Porto de Sao Rogue
  • Port Promowy Porto de Sao Rogue
  • Port Promowy Porto de Sao Rogue

Terminal Promowy Porto de Sao Rogue

Przewoźnik Atlanticoline oferuje przeprawy promowe z Porto de Sao Rogue do Porto Velas na Wyspie Sao Jorge oraz do Porto Horta na Wyspie Faial.

Dojazd do portu Porto de Sao Rogue

Samochodem: Port znajduje się w środkowo - wschodniej części wyspy. Dokoła wyspy biegnie trasa ER-1, dzięki której bez problemu dojedziemy do terminalu promowego.

Autobus: Po wyspie można poruszać się autobusem od poniedziałku do soboty. Kurs zaczyna się w doku promowym w Madalena.

Porto de Sao Rogue Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Atlânticoline

Porto da Sao Roque, Cais do Pico, 9940 - Sao Roque do Pico, Ilha do Pico, Portugal

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi