Port Promowy Porto Horta

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Porto Horta- Trasy

Miasto Porto Horta jest położone w południowo - zachodniej części wyspy Faial w archipelagu Wysp Azorskich na Atlantyku. Miejsce często odwiedzane przez żeglarzy przemierzających Atlantyk. Znajdziemy tu ścieżki, na których wypisano nazwy jachtów i ich załóg. W lokalnym Muzeum Regionalnym znajduje się wystawa poświęcona ostatniej erupcji wulkanu Exhibition of Capelinhos Volcano w 1957. Warto zobaczyć tutaj także Muzeum Scrimshaw - kolekcja rzeźbionych kości lub zębów z morskich zwierząt. Porta Horta to główne miasto na wyspie i stąd warto wybarć się na zwiedzanie innych zakątków Faial. W krajobrazie dominuje rzeźba wulkaniczna z kalderą oraz ciekawe wybrzeże z klifami i plażami.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Porto Horta
  • Port Promowy Porto Horta
  • Port Promowy Porto Horta

Terminal Promowy Porto Horta

Przewoźnik Atlanticoline oferuje przeprawy promowe z Porto Horta do Porto de S. Roque na Wyspie Pico

Dojazd do portu Porto Horta

Samochodem: Port znajduje się w południowo - wschodniej części wyspy. Dokoła wyspy biegnie trasa E.R.1-1ª, dzięki której bez problemu dojedziemy do terminalu promowego.

Autobus: Od poniedziałku do piątku możemy także poruszać się autobusem po wyspie.

Porto Horta Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Atlânticoline

Terminal Marítimo do Porto da Horta. Angústias, Conceiçao., 9900-023, HORTA, Ilha do Faial, Portugal

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi