Port Promowy Portland/ Maine

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Portland leży nad Zatoką Maine na wschodnim wybrzeżu stanu Maine w USA. Turyści chętnie odwiedzają tutaj zabytkową dzielnicę Old Port z uroczymi brukowanymi uliczkami, butikami, restauracjami i historycznymi budynkami oraz z bogatym życiem nocnym. Do innych atrakcji należy latarnia morska Portland Head Light, położona malowniczo na skalistym wybrzeżu w Cape Elizabeth. Jest to popularne miejsce na podziwianie wschodu słońca i spacery po klifach. Miłośnicy sztuki z pewnością wybiorą się do dzielnicy Arts District, gdzie znajdują się liczne muzea oraz galerie. Portland do doskonały punkt wypadowy na eksplorację stanu Maine.

  • Port Promowy Portland/ Maine
  • Port Promowy Portland/ Maine
  • Port Promowy Portland/ Maine

Terminal Promowy Portland/ Maine

Przewoźnik Nova Star Cruises oferuje 24h rejsy z Yarmouth w Nowej Szkocji w Kanadzie do Portland w Maine w USA.

Dojazd do portu Portland/ Maine

Port mieści się na środkowym wybrzeżu miasta przy skrzyżowaniu ulicy Water St. i Forest St.

Samochodem. Trasa 95/295 z Boston, a następnie skręć w Framklin Street i podążaj za znakami do Nova Star Cruises Portland Terminal.

Transport publiczny. Główna stacja kolejowa Portland Transportation Center leży ok. 5km od terminalu. Po mieście kursują autobusy Greater Portland METRO Bus. Najbliższy przystanek do portu to Monument Square.

Portland Maine Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Northumberland & Bay Ferries

12 Ocean Gateway Pier Portland ME,, 04101, USA

Nova Star Cruises

14 Ocean Gateway Pier Portland, ME 04101, USA

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi