Port Promowy Porec

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Miasto Porec leży w Chorwacji na zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria. Jest to jeden z największych ośrodków turystycznych w całym kraju. Ciepły klimat, plaże i architektura przyciągają tu liczne rzesze turystów. Niektóre budowle i drogi pochodzą z czasów rzymskich, bizantyjskich i weneckich. Słynna Bazylika Eufrazjana została wpisana na Listę UNESCO. Warto też zobaczyć jaskinie Baredine, w której stalagmity przypominają podobno figurę Matko Boskiej lub krzywą wieże w Pisie.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Porec
  • Port Promowy Porec
  • Port Promowy Porec

Terminal Promowy Porec

Z portu wypływają promy Venezia Lines do Wenecji. Poza tym w sezonie od maja do października kursują stąd promy Top Line.

Dojazd do portu Porec

Samochodem: Porec ma łatwa dostępność komunikacyjna z Lubljany i Zagrzebia. Port leży w centrum miasta na przeciwko wyspy Św. Mikołaja.

Porec Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Atlas Kompas

Obala marsala Tita 6, , 52440, Porec, Croatia

Commodore Cruises

Poreč, 52440, Croatia

Venezia

Porec Dock, 52440, Croatia

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi