Port Promowy Ponta Delgada

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Ponta Delgada- Trasy

Miasto Ponta Delgada jest położone na południowo - zachodnim wybrzeżu wyspy Sao Miguel w archipelagu Wysp Azorskich na Atlantyku. Sao Miguel to największa wyspa na Azorach, a tym samym najlepiej zagospodarowana. Malownicze górzyste krajobrazy z uroczymi jeziorami, jak Niebieskie i Zielone jeziora w masywie Sete Cidades, zachęcają do pieszych wędrówek. Przy okazji zobaczymy ciekawe formacje skalne pochodzenia wulkanicznego. Subtropikalny klimat sprzyja kąpielom słonecznym i morskim.

Ponta Delgada jest stolica Wysp Azorskich. warto zobaczyć tutaj bramę miejską Portas da Cidade lub wziąć udział w corocznych festiwalach religijnych. Do największych należy Odpust Jezusa Cudotwórcy, podczas którego odbywa się procesja z figurą Jezusa.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Ponta Delgada
  • Port Promowy Ponta Delgada
  • Port Promowy Ponta Delgada

Terminal Promowy Ponta Delgada

Przewoźnik Atlanticoline oferuje przeprawy promowe z Ponta Delgada do Vila do Porto na Wyspie Santa Maria.

Dojazd do portu Ponta Delgada

Samochodem: Port znajduje się w południowo - zachodniej części wyspy. Dookoła wyspy biegnie trasa EN1-1A, dzięki której bez problemu dojedziemy do terminalu promowego.

Autobus: Sao Miguel ma bardzo dobrze rozwinie linie autobusowe. Poza tym w Ponta Delgada kursują minibusy.

Ponta Delgada Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Atlânticoline

Terminal Marítimo das Portas do Mar, Avenida Infante D. Henrique, 9500, Ponta Delgada, Ilha das Flores, Portugal

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi