POMOC - FAQ

Dojazd do portu


Odprawa promowa


Kontakt


Dojazd do portu

P. Jak znaleźć adres portu?

O.Adresy portów znajdziesz na naszych stronach z portami tuz pod mapa danego portu po prawej.


P. Gdzie kupić tanie paliwo/ diesel?

O.Przed wjazdem na prom warto pomyśleć, czy lepiej dotankować do pełna w kraju, z którego wyjeżdżamy, czy w kraju do którego jedziemy. Pamiętajmy też, aby nie tankować w portach, bo jest drożej. Wielka Brytania, kraje skandynawskie, Holandia, Niemcy i Włochy oferują najdroższe paliwo w Europie. Francja ma najtańsze paliwo w zachodniej Europie, wiec warto zatankować przed lub po przeprawie promowej do Francji na stacjach przy supermarketach. Najbliższa stacja paliw 24/7 blisko terminalu promowego w Dunkierce jest w hypermarkecie Auchan Flandres Littoral (autostrada A16 - zjazd 25A). Sprawdź Ceny paliw w Europie


Odprawa promowa

P. Jak wcześnie muszę być w porcie przed odprawą?

O. Czas rozpoczęcia odprawy promowej rożni się od przewoźnika. Dokładna godzina będzie podana na emailu z potwierdzeniem zakupu biletu promowego. Większość przewoźników zaleca przyjazd do portu co najmniej godzinę przed planowanym odjazdem promu.


P. Czy po przyjeździe do portu mogę od razu wjechać na prom?

O. Nie, po zakończeniu odprawy musisz czekać na znak wjazdu na prom.


P. Czy musze zabrać paszport na odprawę?

O. Każdy pasażer musi posiadać ważny paszport lub inny dowód tożsamości ze zdjęciem, który należy przedstawić służbom celnym wraz z numerem referencyjnym biletu podczas odprawy promowej w porcie. Dzieci mogą podróżować z własnym paszportem lub na paszporcie rodziców, jeśli są tam wpisane.


Więcej o przebiegu odprawy promowej na naszej stronie Odprawa promowa w porcie.

P. Czy w porcie jest parking strzeżony i ile kosztuje?

O. Większość portów ma strzeżony parking i jego cena jest rożna. Skontaktuj się bezpośrednio z portem, aby dowiedzieć się więcej.


P. Czy mogę nocować we własnej przyczepie kempingowej w porcie?

O. Nie. Ze względów bezpieczeństwa nie można nocować we własnym pojedzie na parkingu w porcie.


Kontakt

P.Jak skontaktować się z Aferry.pl?

O.Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie Skontaktuj się z Aferry.pl .


P. Jak złożyć reklamację/ skargę?

O. Przepraszamy, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług. Napisz o swoim doświadczeniu na poniższy adres. Twój problem rozwiążemy jak najszybciej. Wszystkie uwagi, skargi i reklamacje będą wykorzystane w celu poprawy jakości usług Aferry.pl.

Dział Obsługi Klienta, AFerry.pl, 2morrow Court, Appleford Road, Sutton Courtenay, Oxfordshire, OX14 4FH, United Kingdom.


Disclaimer
AFerry Ltd nie gwarantuje, że informacje na tej stronie (w tym ceny bez ograniczeń, opisy lub daty) są wolne od błędów lub zaniedbań, ale dołożymy wszelkich starań, aby skorygować ewentualne błędy lub braki jak najszybciej po ich zauważeniu. .

Szczegóły na stronie Warunki korzystania z Aferry.pl.


Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi