Port Promowy Pula

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Pula to największe miasto na Półwyspie Istria w Chorwacji leżące nad Morzem Adriatyckim. Oprócz pięknych piaszczystych plaż i ciepłego klimatu śródziemnomorskiego turystów przyciąga tu architektura Starożytnego Rzymu. Do dzisiaj można tu podziwiać ruiny jednego z trzech najlepiej zachowanych amfiteatrów, gdzie odbywały się walki gladiatorów, Brama Herkulesa i Luk Sergiusza z 1 wieku. Warto też zobaczyć katedrę Wniebowzięcia NMP.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Pula
 • Port Promowy Pula
 • Port Promowy Pula

Terminal Promowy Pula

Z Pulii wypływają promy 2 razy w tygodniu do Wenecji z Venezia Lines. Czas przeprawy wynosi 3 godziny. Poza tym w sezonie od maja do października kursują stąd promy Top Line.

Dojazd do portu Pula

Samochodem: trasa E751 do Pulii, biegnącej dookoła Istrii. Terminal promowy znajduje się blisko centrum miasta.

Pociągiem: Istnieje regularne polaczenie kolejowe miedzy Pula - Rijeka- Zagrzeb, aczkolwiek pociągi jada bardzo wolno. Ze stacji kolejowej można zabrać taksówkę do terminalu promowego.

Pola Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Commodore Cruises

52100, Pula, Croatia

Trieste Lines

Riva 14, , 52100, Pula (Pola), Croatia

Venezia

Riva, 52100 Pula, Croatia

Opinie

 • 09 Aug 2019
  Świetnie
  • Nowoczesny statek, czysty, miła załoga- odpłynęliśmy punktualnie. Tak samo odprawa, wybór miejsca na statku (pomieszczenie klimatyzowane z fotelami lub zewnętrzny taras z krzesełkami), bar z chłodnymi napojami- to wszystko bardzo sprawnie, na wysokim poziomie, polecam. Cena za bilet może troszkę droga, jednak i konkurencja ma takie same ceny lub z różnicą 5 Euro. Statek niestety przybył na miejsce z godzinnym opóźnieniem. Nie zostaliśmy o tym z wyprzedzeniem poinformowani. Dla osób, które mają zaplanowaną dalszą podróż jest to niestety duży minus.

   Opinia dodana przez ELA

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi