Port Promowy Plymouth

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Plymouth- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Plymouth leży w południowo - zachodniej Anglii położone u ujścia rzeki Ply i Tamar do Kanału La Manche. W przeszłości był to ważny port Królewskiej Marynarki Wojennej. W Plymouth na uwagę zasługuje imponujący most Tamar Bridge, cytadela, barbakan oraz zabytkowe kamienice z czasów świetności miasta. Warto wybrać się na spacer wzdłuż wybrzeża miasta, aby podziwiać piękną scenerie z latarnia morska w charakterystyczne biało - czerwone paski. Plymouth znane jest również z centrów handlowych, gdzie można zrobić dobre zakupy.

  • Port Promowy Plymouth
  • Port Promowy Plymouth
  • Port Promowy Plymouth

Terminal Promowy Plymouth

Jeden z największych naturalnych portów w Europie i największe miasto w Anglii nad Kanałem La Manche. Z Plymouth wypływają promy Brittany Ferries do francuskiego portu Roscoff oraz do hiszpańskiego Santander.

Dojazd do portu Plymouth

Samochodem: autostrada A38, zwana South Devon Highway (Autostrada Południowego Devonu). W Plymouth weź A374 do centrum i podążaj za znakami do terminalu promowego Millbay Docks & Ferries.

Pociągiem: stacja kolejowa leży w centrum miasta, skąd kursują regularne pociągi do Londynu i Bristolu. Ze stacji można zabrać autobus lub taksówkę do portu (ok.5-10min jazdy).

Plymouth Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Brittany Ferries

Millbay, Plymouth, Devon, PL1 3EW, United Kingdom

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi