Piombino Prom

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Piombino- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Piombino leży we Włoszech położone nad Morzem Tyrreńskim na przeciw wyspy Elba. Obok Piombino leżą ruiny etruskiego miasta Populonia. W samym Piombino na uwagę zasługuje głownie Rivellino, czyli wieżowa brama obronna z 15 wieku oraz liczne kościoły i palące z epoki renesansu. Turyści wybierają Piombino jako jeden z portów, aby dostać się na Elbę, Sardynię oraz Korsykę.

 • Port Promowy Piombino
 • Port Promowy Piombino
 • Port Promowy Piombino

Terminal Promowy Piombino

Z portu wypływają promy Moby Line oraz Corsica Sardinia Ferries do Sardynii (port Olbia), Korsyki (port Bastia) oraz na wyspę Elba (port Portoferraio).

Dojazd do portu Piombino

Samochodem: autostradą E80 biegnąca wzdłuż zachodniego wybrzeża Włoch. Zjedź na SS398 w kierunku Piombino i kierują się znakami do portu.

Pociągiem/ autobusem: najbliższa stacja kolejowa Piombino Marittima jest około 80 metrów od terminalu. W sezonie letnim darmowy autobus dowozi pasażerow ze stacji do terminalu promowego.

Piombino Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Corsica-Sardinia Ferries

Piazzale Premuda Stazione Marittima, 57025 Piombino, Italy

Moby Lines

Piazzale Premuda, I - 57025, Italy

Toremar

Nuova Stazione Marittima, 57025 Piombino, Italy

Opinie

 • 09 Oct 2017
  podróż Portoferaio - Piombino
  • Prom punktualny . Ceny niższe od konkurencji.

   Opinia dodana przez Anon

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi