Prom z Piombino do Cavo

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 4
  15 min
  Sprawdź cenę

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Piombino do Cavo

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Piombino do Cavo. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Piombino do Cavo jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Piombino do Cavo.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Piombino do Cavo jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 14 Aug 2013
  Moby Lines
  • pozytywna ocena - trasa Piombino-Cavo trwa 40 minut, więc nie potrzeba żadnych dodatkowych udogodnień ani usług.

   Opinia dodana przez Robert Gorniak

 • 03 Jul 2013
  tak sobie
  • Wszystko ze średnim standardem. Nie potrzebne wprowadzenie ludzi w błąd informacją o przybyciu na prom 90 minut przed odpłynięciem, w zupełności wystarczy 30.

   Opinia dodana przez Marcin Kowalewski

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi