Port Promowy Picton

 • Porównaj czasy i ceny dla Picton

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

Port Promowy Picton - Ceny od zł1 320

Miasto Picton jest położone w północnej części Wyspy Południowej w Nowej Zelandii. Jest to mała malownicza miejscowość w pobliżu Waikawa, które posiada jedną z największych marin w kraju. Turyści chętnie spacerują tutaj wzdłuż Zatoki Queen Charlotte lub nurkują we wraku liniowca MS Mikhail Lermontov w Zatoce Marlborough.

Picton- Trasy

Terminal Promowy Picton

Z Picton można popłynąć do portu Wellington na Wyspie Północnej z Interislander i Bluebridge. Przeprawa promowa przez Cieśninę Cooka uznawana jest za jedną z najbardziej malowniczych na świecie.

Dojazd do portu Picton

Samochodem: łatwy dojazd do miasta autostradami State Highway 1 i State Highway 6 lub widokowa trasa Królowej Charlotte (Queen Charlotte Drive). Port leży we wschodniej części miasta. Kieruj się znakami na Wellington Harbour.

Pociągiem/ Autobusem: Picton jest dobrze połączony węzłem kolejowym z reszta wyspy. Główne linie kolejowe to: The Main North railway line to Havelock i TranzCostal to Christchurch.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 1 opini

Picton Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Opinie

 • 22 Dec 2017
  przeprawa z samochodem
  • Warto doplacić i przeprawic sie z samochodem. Przeprawa z duzym bagazem bedzie uciazliwa. Nie koniecznie ma sens doplata do kabiny. Jedzenie to glownie ciezka kuchnia brytyjska - jajka na bekonie, parowki i fasola. Sa tez kanapki kawa, herbata, piwo. Ceny rozsadne.

   Opinia dodana przez KAZIMIERZ RAJCZYK