Port Promowy Picton

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Picton- Trasy

Oferty Specjalne

Miasto Picton jest położone w północnej części Wyspy Południowej w Nowej Zelandii. Jest to mała malownicza miejscowość w pobliżu Waikawa, które posiada jedną z największych marin w kraju. Turyści chętnie spacerują tutaj wzdłuż Zatoki Queen Charlotte lub nurkują we wraku liniowca MS Mikhail Lermontov w Zatoce Marlborough.

  • Port Promowy Picton
  • Port Promowy Picton
  • Port Promowy Picton

Terminal Promowy Picton

Z Picton można popłynąć do portu Wellington na Wyspie Północnej z Interislander i Bluebridge. Przeprawa promowa przez Cieśninę Cooka uznawana jest za jedną z najbardziej malowniczych na świecie.

Dojazd do portu Picton

Samochodem: łatwy dojazd do miasta autostradami State Highway 1 i State Highway 6 lub widokowa trasa Królowej Charlotte (Queen Charlotte Drive). Port leży we wschodniej części miasta. Kieruj się znakami na Wellington Harbour.

Pociągiem/ Autobusem: Picton jest dobrze połączony węzłem kolejowym z reszta wyspy. Główne linie kolejowe to: The Main North railway line to Havelock i TranzCostal to Christchurch.

Picton Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Bluebridge

1 Lagoon Road, Picton, , New Zealand

Interislander

Auckland Street, Central Picton, New Zealand

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi