Port Promowy Phuket

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Wyspa Phuket to największa wyspa w Tajlandii położna na Morzu Andamańskim. Phuket posiada górzysty krajobraz, do czego odnosi się też nazwa wyspy, która w języku tajskim oznacza górski klejnot. Nie brakuje tu rajskich plaż jak Hat Kamala lub Karon Beach. W pobliżu miasta Pukhet nie sposób pominąć olbrzymiego posagu Buddy, siedzącego na szczycie góry i pokrytego białym marmurem. Popularną atrakcją jest tu także Phuket Aquarium - akwarium w otoczeniu bajecznych zatok i wysp. Ważne: pora deszczowa występuje od maja do listopada.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Phuket
  • Port Promowy Phuket
  • Port Promowy Phuket

Terminale promowe na wyspie Phuket

Phuket Ferry obsługują przeprawy promowe z Phuket na wyspę Phi Phi z 2 roznych terminali:Terminal Rassada znajduje się w południowo - wschodniej części wyspy, ok. 10min jazdy od miasta Phuket. Jest to główny port na wyspie. Rejsy na Phi Phi/ Tonsai Pier oraz Laemntong Pier.
Terminal Sea Angel Pier leży na północny wschód od miasta Phuket blisko Westin Siray Bay Resort and Spa. Rejsy na wyspę Phi Phi/ Tonsai Pier.

Dojazd do portów na wyspie Phuket

Popularnym środkiem transportu są tutaj autobusy, trzykołowe pojazdy zw. tuk - tuk, pasażerskie pick up trucki - songthaew, motocykle lub taksówki.

Phuket Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Phuket Ferry (Liva Group HK Limited)

2/26 Tambon Rassada, Muang, Phuket, 83000, Thailand

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi