Port Promowy Phi Phi

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Phi Phi- Trasy

Wyspa Ko Phi Phi Don to urocza wyspa w archipelagu Phi Phi w Tajlandii położna na Morzu Andamańskim. Słynie z pięknych plaż i krystalicznych wód z rafami koralowymi doskonałych do nurkowania. Phi Phi oferuje wiele form czynnej rekreacji w tym kajakarstwo lub snorkeling. To także jedyny punkt wypadowy na słynną plażę Maya Beach znanej z flimu The Beach/ Plaża z Leonardo DiCaprio. Rajska plaża znajduje się na sąsiedniej wyspie Ko Phi Phi Lee, na którą można udać się wyłącznie z przewodnikiem. Wszystkie wyspy Phi Phi należą do Parku Narodowego Hat Nopparat Thara-Ko Phi. Ważne: pora deszczowa występuje od maja do listopada.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Krabi Town Klong Jilad Pier - Phi Phi Tonsai Pier
(Songserm)
227 zł
  • Zarezerwowany : środa, 15 stycznia 2020
  • Podróż: czwartek, 20 lutego 2020 (W jedną stronę)
  • 4 Dorosli (Pieszy pasazer)

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Ko Phi Phi
  • Port Promowy Ko Phi Phi
  • Port Promowy Ko Phi Phi

Terminale promowe na wyspie Koh Phi Phi Don

Phuket Ferry i Samui Ferry obsługują przeprawy promowe z Phuket na lokalne wyspy oraz na główny ląd z 2 różnych terminali:Terminal Tonsai Pier znajduje się w południowo - srodkowej części wyspy. Jest to główny port na wyspie. Rejsy na wyspy Phuket, Lanta, Phangan, Samui oraz do Krabi Town. Rejsy na Phangan i Samui połączone są z transferem autobusem na głównym lądzie Tajlandii z Krabi-Donsak Pier (3h).
Terminal Laemtong Pier leży na północno - wschodnim wybrzeżu wyspy blisko resortów: Phi Phi Natural Resort, Zeavola Resort, PP Erawan Resort i Phi Phi Holiday Inn Resort. Rejsy na wyspę Phuket/ Rassada Pier oraz na główny ląd do Krabi Town. Uwaga. Brak tutaj pomostu. Promy/ jachty podpływają w miarę blisko brzegu, a potem pasażerowie transportowani są długi lodżiami na ląd.

Dojazd do portów na wyspie Phi Phi

Brak zmotoryzowanego transportu na wyspie. Większość osób porusza się na rowerze lub pieszo.

Phi Phi Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Phuket Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 7, Phi Phi Island, Krabi, 81000, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 7, Phi Phi Island, Krabi, 81000, Thailand

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi