Port Promowy Phangan

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Wyspa Phangan/ Ko Phangan to jedna z wysp w Zatoce Tajlandzkiej położona między Ko tao i Ko Samui. Phangan znana jest w pięknych piaszczystych plaż z drzewami kokosowymi oraz z popularnego festiwalu Full Moon Party. Full Moon Party to festiwal muzyki dance odbywający się co miesiąc całą noc na plaży Sun Rise Beach (Plaża Wschodzącego Słońca) przed lub po pełni księżyca w miejscowości Head Rin. W głębi wyspy warto zobaczyć liczne wodospady w tym największy w Parku Narodowym Than Sadet-Ko Pha Ngan. Nie lada atrakcją będzie też przejażdżka na słoniu. Ważne: pora deszczowa występuje od maja do listopada.

  • Port Promowy Ko Pha Ngan
  • Port Promowy Ko Pha Ngan
  • Port Promowy Ko Pha Ngan

Terminal promowy na wyspie Ko Pha Ngan

Samui Ferry obsługuje przeprawy promowe z Phangan/ Thong Sala Pier na lokalne wyspy Samui i Tao Mae. Thong Sala Pier mieści się na południowo - zachodnim wybrzeżu wyspy.

Dojazd do portu Thong Sala Pier

Popularnym środkiem transportu są tutaj pasażerskie pick up trucki - songthaew, motocykle lub taksówki.

Phangan Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Koh Phangan, Surat Thani, 84280, Thailand

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi