Port Promowy Pescara

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Obecnie nie można kupić biletu do Pescara na AFerry.pl . Skorzystaj z wyszukiwarki obok, aby znaleźć alternatywne połączenie.

Pescara to włoskie miasto na środkowym wybrzeżu Adriatyku będące stolicą regionu Abruzzo. Pescara jest ścisłe związana ze znanym włoskim poetą/ faszystą Gabriele D'Annunzio, którego dom - muzeum można zwiedzić w mieście. Na uwagę zasługuje też piękna katedra St. Cetteus oraz ratusz - Palazzo di Citta zbudowany w faszystowskim stylu. Turystów zainteresują również zakupy w modnych centrach handlowych, z najnowszymi trendami mody lub liczne kluby nocne.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Pescara
  • Port Promowy Pescara
  • Port Promowy Pescara

Terminal Promowy Pescara

Terminal promowy mieści się w centrum Pescary. Przewoźnik SNAV oferuje w sezonie letnim dwa połączenia promowe z Pescary do Splitu (6 godziny), Stari Grad (4 godzin) w Chorwacji oraz na chorwackie wyspy Brac, Hvar i Korcula. Pasażerowie powinni stawić się na odprawie co najmniej 2 godziny przed planowanym odjazdem promu.

Dojazd do portu Pescara

Samochodem: trasa E55 Autostarda Adriatica, biegnąca wzdłuż wybrzeża Adriatyku, potem zjedź na SS5 do Pescary podążając za znakami do portu..

Pociągiem: stacja kolejowa Pescara porta Nuova leży około 1 km od terminalu. Do Pescary kursują pociągi z całego kraju.

Pescara Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

SNAV

Stazione Marittima - Banchina Sud , I-65126 Pescara, Italy

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi