Port Promowy Pesaro

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Pesaro- Trasy

 • Mali Losinj do Pesaro / Pesaro do Mali Losinj
  3 przejazdów tygodniowo
  3 h 30 min
 • Novalja do Pesaro / Pesaro do Novalja
  1 przejazdów tygodniowo
  6 h
 • Rab do Pesaro / Pesaro do Rab
  2 przejazdów tygodniowo
  6 h

Zakup biletu z przewoźnikiem Emilia Romagna Lines z portu Pesaro jest niemożliwy na Aferry.pl. Proszę skorzystać z wyszukiwarki obok, aby wybrać alternatywny port i przewoźnika jakimi są: Adria Ferries, Azzura Line, Blue Line Ferries, European Seaways, SNAV Ferries i Venezia Lines na alternatywne trasy z Wloch do Chorwacji.

Miasto Pesaro leży nad Adriatykiem we Włoszech. W dziejach była tu forteca rzymska. Z czasów historycznych zachowały się tu liczne gotyckie kościoły, katedra, most, renesansowy Paląc Ducale i wiele innych zabytków, które z pewnością odkryjesz, po przypłynięciu do portu w Pesaro. To tutaj urodził się słynny włoski kompozytor Rossini.

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Pesaro
 • Port Promowy Pesaro
 • Port Promowy Pesaro

Terminal Promowy Pesaro

Z portu wypływają promy Emilia Romagana Lines do chorwackich portów Zadar i Lussino.

Dojazd do portu Pesaro

Samochodem: trasa E55 - Autostrada Adriatica, biegnąca wzdłuż włoskiego wybrzeża Adriatyku. Weź zjazd na SP423, a potem na SS16 do Pesaro i podążaj za znakami do portu. .

Pociągiem: stacja kolejowa mieści się około 2km od terminalu, skąd można zabrać taksówkę. Pociągi do Peasro kursują z większych miast we Włoszech..

Pesaro Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi