Promy Pentland Ferries

Promy Pentland Ferries
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Pentland Ferries - przewoźnik promowy

Operator promowy Pentland Ferries jest rodzinna firma utworzona w 2001 roku. Pentalnd Ferries obsługuje przeprawy między Szkocją a Orkadami przez cieśninę Pentland Firth. Na AFerry.pl możesz kupić tani bilet z szkockiego portu Gilles Bay do portu St Margaret Hope na Orkadach.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
2
Najkrótsze przejście:
Gills Bay - St Margarets Hope
1 h
Najpopularniejsza trasa:

Promy Pentland Ferries- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Pentland Ferries to czysta przyjemność

Pentland Ferries - promy

Pasażerowie Pentland Ferries są zabierani na pokład nowoczesnego promu Pentalina, który zapewnia bardzo szybką i komfortową przeprawę. Mimo iż na pokładzie nie ma wielu obiektów usługowych ze względu na krótki czas rejsu, to z pokładu można podziwiać faunę morską, np. foki, ptaki morskie, wieloryby oraz zjawisko prądu wirowego.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Pentland Ferries YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi