Prom z Pembroke do Rosslare

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • przeprawa codziennie 2
  4 h 1 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Pembroke do Rosslare trasa promowa laczy Walia z Irlandia i jest obecnie obslugiwana przez Irish Ferries. Oprócz porównania cen i czasu dla Pembroke do Rosslare, pokazemy Ci równiez wyniki dla Fishguard do Rosslare aby pomóc Ci dostac sie z Walia do Irlandia w najlepszej chwili, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Pembroke do Rosslare z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Pembroke. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Pembroke - Rosslare

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Pembroke - Rosslare, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Rosslare

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Pembroke do Rosslare. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Pembroke do Rosslare, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Pembroke do Rosslare

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Pembroke do Rosslare

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Pembroke do Rosslare. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Pembroke do Rosslare jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Pembroke do Rosslare.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Pembroke do Rosslare jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 23 Jan 2019
  Wszystko perfekt
  • Wszystko było super mogło byc trochę taniej.

   Opinia dodana przez Thomas

 • 13 Jul 2018
  Excellent
  • Excellent

   Opinia dodana przez Anon

 • 06 Jan 2015
  dobre linie prmowe
  • wszysko bardzo profesjonalnie i bez najmiejszch zarzutów ,aby rozładunek i załadunek samochodów trochę chaotyczny, reszta super

   Opinia dodana przez mariusz kabala

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi