Promy Panstar Cruise Line

Promy Panstar Cruise Line
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Panstar Cruise Line- trasy

Przewoźnik Panstar Cruise Line oferuje rejsy przez Cieśninę Kamnon i Wewnętrzne Morze Japońskie między Osaka (wyspa Honsiu) a Busan w Korei Pd. Z przepraw promowych mogą korzystać wyłącznie piesi pasażerowie.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 90minut przed odplywem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Panstar Cruise Line- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Panstar Cruise Line to czysta przyjemność

  Panstar Cruise Line - promy

  Pasażerowie Panstar Cruise Line podróżują statkiem Panstar Dream . Prom ma charakter statku rejsowego. Na pokładzie znajduje się szeroki wybór kabin, w tym luksusowe; sklepy wolnocłowe, restauracje, rozrywka na żywo, karaoke, sauna i wiele więcej. Podczas rejsu można podziwiać piękne widoki na Wewnętrzne Morze Japońskie (Seto Inland Sea), okoliczne wyspy i Most Kanmon.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego że świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Promy Panstar Cruise Line YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi