Prom z Palmy do Ibiza

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 2 przejazdów tygodniowo
  3 h 30 min
  Sprawdź cenę
 • przeprawa codziennie 2
  2 h
  Sprawdź cenę

Palma do Ibiza to krajowa trasa promowa w Baleary, i jest obecnie obslugiwana przez Balearia i Trasmediterranea. Oprócz porównania cen i czasu dla Palma do Ibiza, pokazemy Ci równiez wyniki dla Palma de Mallorca do San Antonio aby pomóc Ci podrózowac w obrebie Baleary w najlepszym czasie, za najlepsza cene.

Zarezerwuj prom z Palma do Ibiza z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Palma. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Palma - Ibiza

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Palma - Ibiza, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Ibiza

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Palma do Ibiza. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Palma do Ibiza, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Palma do Ibiza

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Palma do Ibiza

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Palma do Ibiza. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Palma do Ibiza jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Palma do Ibiza.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Palma do Ibiza jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Opinie

 • 23 Jun 2019
  5
  • Darmowe Wi-Fi dostępne przez 30 min. Podróż uważam za komfortową i udaną

   Opinia dodana przez MONIKA

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi