Promy P&O Ferries

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Wszystkie ceny i najtańsze oferty w P&O Ferries!

'))">Zarezerwuj ofertę

Regulamin

Wszystkie oferty
Tylko nowe rezerwacje. Wszystkie oferty zależą od dostępności. Obowiązują standardowe warunki i postanowienia. Mogą obowiązywać opłaty za zmiany, a w przypadku niektórych rodzajów kart obowiązują opłaty za kartę. Wszystkie daty odnoszą się do bieżącego roku, chyba że podano inaczej. Podane ceny pochodzą wyłącznie z cen i mogą ulec zmianie. Podane ceny są oparte na standardowym pomiarze pojazdu dla każdego operatora promowego. Wszystkie oferty mogą być wycofane lub zmienione bez powiadomienia w dowolnym momencie.

Dover-Calais: 3 i 5-dniowe krótkie wypady do Francji!
Oferty są ważne na samochody i wysokie samochody w przypadku rezerwacji dokonanych i podróży do 31 marca 2013 r. Nie obejmuje pojazdów przeznaczonych do użytku komercyjnego, przyczep kempingowych, przyczep, samochodów dostawczych, minibusów, kamperów, motocykli, rowerów i pasażerów pieszych. Nie obejmuje zjazdu dover 15, 16 lutego i Calais 23, 24 lutego. P&O Ferries zastrzega sobie prawo do zmiany lub wycofania wszystkich elementów promocji bez uprzedzenia. W zależności od dostępności.

Promy P&O Ferries- Trasy

Promy P&O Ferries Oferty specjalne

P&O Ferries krótkie rejsy do Francji od 89 £ zwrotu

P&O Ferries krótkie rejsy do Francji od 89 £ zwrotu
Zarezerwuj i podróżuj do 14.12.2019.
Żegluj z P&O Ferries. Zabierz swój samochód i do 9 osób. 3-dniowe zwroty od zaledwie 89 GBP (pon-czw) i 94 GBP zwrotu (piątek-niedziela). 5-dniowe zwroty od zaledwie 99 £ (Pon-Czwartek) i tylko 103 £ od (Pią-Nd). Wystarczy zarezerwować 2 dni przed wyjazdem.

Warunki Umowy

15% zniżki na Calais-Dover z P&O Ferries

15% zniżki na Calais-Dover z P&O Ferries
Zarezerwuj do 20/06/2019. Podróż do 31/12/2019.
Zdobądź 15% zniżki z P&O Ferries na trasie Calais-Dover przez cały rok, wystarczy zarezerwować 2 dni przed podróżą. Ważne dla samochodów, wysokich samochodów i motocykli. Podróż musi się rozpocząć w Calais.

Warunki Umowy

Kup bilety na promy do Anglii, Irlandii, Francji, Belgii i Holandii z P&O Ferries - Dover, Calais, Hull, Dublin i wiele innych portów

P&O Ferries - trasy

P&O Ferries to jeden z największych operatorów promowych w Europie. Silną pozycje na rynku zyskał dzięki solidnej obsłudze pasażerskiej i frachtowej oraz niezwykłej gościnności na pokładzie. P&O Ferries oferują szybkie i regularne polaczenia przez caly rok. Polacy najczęściej korzystają z trasy promowej Dover - Calais. Na Aferry.pl możesz znaleźć wiele promocji na promy P&O, m.in. Hull - Rotterdam, Dublin - Liverpool, Larne - Troon.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybrana trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Armator posiada flotę 24 statków, w tym duże statki rejsowe. Na pokładach znajduje się baza noclegowa i gastronomiczna oraz rozrywkowa.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem P&O. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zwierzęta podróżujące na trasie między Dover a Calais muszą przebywać w pojeździe podczas całej przeprawy. Na trasach Hull a Rotterdam/Zeebrugge zwierzęta podróżują w klimatyzowanych budach. Piesi pasażerowie muszą trzymać psy/ koty w zamykanych klatkach. P&O nie zabiera zwierząt domowych na trasach z i do Irlandii.

Pamiętaj, że zabierając zwierzę domowe do lub z Wielkiej Brytanii na główny ląd Europy, będziesz potrzebować specjalny paszport dla swojego ulubieńca zwany pet passport. Paszport ten nie jest wymagany jeśli podróżujesz między Wielką Brytanią a Irlandią. Więcej informacji na naszej stronie Przewodnik o podróżach promowych z psem/ kotem do i z Wielkiej Brytanii.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

Oferty specjalne - Warunki Umowy

P&O Ferries krótkie rejsy do Francji od 89 £ zwrotu

Ważne w samochodach i wysokich samochodach. Nie obejmuje przyczep kempingowych / przyczep, furgonetek, minibusów, samochodów kempingowych, pieszych, motocykli i rowerów, pojazdów przeznaczonych do użytku komercyjnego. Nie obejmuje: 5 - 7, 12 - 14, 19 21 i 25 - 28 kwietnia. 24-26 maja i 31 maja. 2, 14 - 17 czerwca. 11 lipca - 4 września, 18-20 października.

15% zniżki na Calais-Dover z P&O Ferries

WYKLUCZA: wyjazd Dover i przyjazd Calais i 31 maja. 1–2 i 14–17 czerwca - 19–21 lipca, 26–28 lipca 2–4 sierpnia 17–19 sierpnia 24–26 sierpnia 31 sierpnia – 4 września i 18–20 października Wykluczeni pasażerowie pieszych, rowery, przyczepy kempingowe, kampery, samochody dostawcze.

4 z 5 gwiazdek na podstawie 457 opini
Promy P&O Ferries

Promy P&O Ferries - Porty

Belgia

 • Zeebrugge

  - Adres portu: Leopold II Dam 13 (Havendam)
  B 8380
  Belgium

  Port Zeebrugge

Anglia

 • Dover

  - Adres portu: Eastern Docks, Dover, Kent
  CT16 1JA
  United Kingdom

  Port Dover

 • Hull

  - Adres portu: King George Dock, Hedon Road, Kingston-upon-Hull
  HU9 5PR
  United Kingdom

  Port Hull

 • Liverpool

  - Adres portu: Gladstone Branch Dock No.3, Liverpool Freeport, Bootle, Merseyside
  L20 1BG. For sat navs, please use: L20 1BG BOOTLE (Liverpool/Dublin ferry)
  England

  Port Liverpool

Francja

 • Calais

  - Adres portu: Car Ferry Terminal
  62100 Calais
  France

  Port Calais

Holandia

Irlandia

 • Dublin

  - Adres portu: Terminal 3, Dublin Port
  Dublin 1
  Republic of Ireland

  Port Dublin

Irlandia Polnocna

 • Larne

  - Adres portu: Larne Harbour, Larne, Co. Antrim
  BT40 1AW
  Northern Ireland

  Port Larne

Szkocja

 • Cairnryan

  - Adres portu: Cairnryan, Stranraer, Wigtownshire
  DG9 8RF
  Scotland

  Port Cairnryan

wideo

Promy P&O Ferries YouTube wideo

Opinie

 • 31 May 2019
  Zadowolony
  • Super czas szybko zlecial mila obsluga

   Opinia dodana przez KAMIL SCHRODER

 • 11 May 2019
  Calais-Dover
  • Bardzo sprawna odprawa, przyjemna obsluga, zero problemow w porcie Calais, polecam bo wszystko idzie sprawnie i szybciutko. W Dover bylem godzine wczesniej niz planowane wyplyniecie i gratis zalapalem sie na wczesniejszy prom PO. Kateringu nie probowalem wiec nie oceniam.

   Opinia dodana przez MAREK N.

 • 17 Mar 2019
  Godne polecenia.
  • Szybko i sprawnie,a to jest najwazniejsze w podrozy.Duza piatka.

   Opinia dodana przez ROMAN WYSTUB

 • 07 Mar 2019
  Dobra obsługa
  • Czyst w kabinie dobre jedzenie ,

   Opinia dodana przez PAWEL MARSZALEK

 • 03 Feb 2019
  Rewelacja
  • Cała obsługa i personel to przemili ludzie, bardzo spokojna i miła podróż

   Opinia dodana przez PAWEL WOCHNIAK