Port Promowy Ostenda

Mapa

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Oferty Specjalne

Przeprawy z TransEurope Ferries zostały zawieszone do odwołania. Proszę skorzystaj z alternatywnych połączeń na trasach: Dunkierka - Dover lub Zeebrugge - Hull. Opcjonalnie wybierz inne trasy z wyszukiwarki obok.

Miasto Ostenda jest położone w północno - zachodniej części Belgii nad Morzem Północnym. Z malej wioski rybackiej w średniowieczu rozwinęła się w piękny kurort nadmorski uwielbiany przez królów belgijskich i arystokracje. Ostenda słynie z pięknych piaszczystych plaż i molo. Warto tu zobaczyć statek - muzeum Mercator oraz fort i kasyno Napoleona.

  • Port Promowy Ostenda
  • Port Promowy Ostenda
  • Port Promowy Ostenda

Terminal Promowy Ostenda

Malowniczo usytuowany blisko centrum miasta. Terminal obsługuje TransEuropa Ferries na trasie do Ramsgate w Anglii

Dojazd do portu Ostenda

Samochodem: Ostenda ma bardzo dobre połączenie drogowe z Niemcami, Holandią ią przez bezpośrednie połączenie z trasa A10/E40.

Pociągiem: stacja kolejowa jest tuz obok terminalu. Szybkie linie kolejowe zapewniają dotarcie do Amsterdamu w 2godz i do Paryża w 1,5 godziny.

Ostend Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Transeuropa Ferries

Port of Oostende, Slijkensesteenweg, 2 8400 Oostende, 2 8400 , Belgium

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi