Port Promowy Osaka

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Osaka- Trasy

Miasto Osaka to bardzo duże miasto portowe w Japonii położone w południowo - zachodniej części wyspy Honsiu. Osaka jest nowoczesnym centrum kulturowo - naukowym, przemysłowym i rozrywkowym konkurującym z Tokio. Turyści mogą tu podziwiać zarówno historyczne dziedzictwo, jak Zamek Osaka i nowoczesne obiekty architektoniczne, np. Umeda Sky Building. Każdy podróżny musi koniecznie odwiedzić Dōtonbori - turystyczny neonowy deptak biegnący wzdłuż kanału z wieloma restauracjami i sklepami.

Oferty Specjalne

  • Port Promowy Osaka
  • Port Promowy Osaka
  • Port Promowy Osaka

Terminal Promowy Osaka

Operator Panstar Cruise Line oferuje polączenia promowe z Osaka do Busan w Korei Pd. Natomiast przewoźnik Ferry Sunflower kursuje stąd do Kagoshima i Beppu.

Dojazd do portu Osaka

Łatwy dojazd do portu z różnych części kraju. Dobre połączenie kolejowe i drogowe. Darmowy autobus z Cosmo station (Bus station NO.2) do Portu Osaka. Odjazdy: 13:05/13:15/13:25/13:35/13:45 (podróż 5min). Port leży na południowo - wschodnim wybrzeżu.

Osaka Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Panstar Cruise Line

559-0034 20-52 Nanko Kita1-chome, Suminoe-KU, Osaka, Japan

Panstar Cruise Line

559-0034 20-52 Nanko Kita1-chome, Suminoe-KU, Osaka, Japan

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi