Oresundbron

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oresundsbron - trasy

Oresundsbron to duńska firma oferująca przejazd mostem Öresund między Kopenhagą i Malmo drogą morsko - lądową, która jest częścią europejskiej trasy E20. Około 16km połączenie Oresund składa się z mostu o długości 7845 m nad cieśniną Sund zaczynającego się po stronie szwedzkiej, sztucznej wyspy Peberholm o długości 4055 m i tunelu Drogden o długości 3510 m. Przejazd Mostem nad Sundem jest dobrą alternatywą dla dojazdu do Kopenhagi przez Szwecję lub odwrotnie przez Danię do Malmo. Zamiast płynąć promem z Polski do Szwecji, możemy skorzystać z opcji prom z Niemiec do Dani plus Öresund.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety na Oresundbron, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych między Danią i Szwecją. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład połączeń.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Malmo - Kopenhaga
(Oresundbron)
288,34 zł
 • Zarezerwowany : wtorek, 13 sierpnia 2019
 • Podróż: piątek, 30 sierpnia 2019 (W jedną stronę)
 • Samochód osobowy + 1
Kopenhaga - Malmo
(Oresundbron)
575,2 zł
 • Zarezerwowany : czwartek, 15 sierpnia 2019
 • Podróż: piątek, 23 sierpnia 2019 - wtorek, 27 sierpnia 2019
 • Samochód osobowy + 4

Oresundbron- Trasy

 • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
 • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
 • Przejazd z Oresundbron to czysta przyjemność

Oresundsbron - dodatkowe informacje

Na trasie przejazdu przez Öresund brak udogodnień. Piesi pasażerowie mogą skorzystać z tego połączenia wybierając podróż pociągiem z Malmo do Kopenhagi. Przy wjeździe do Szwecji możemy spotkać się z rutynowymi kontrolami celnymi. Malmo i Kopenhaga są oddalone od siebie ok. 29km, a 16km odcinek tej trasy przebiega przez Cieśninę Sund. Ruch na moście przebiega dwupoziomowo: do góry przebiega autostrada, a dolną częścią poruszają się pociągi. Czas przejazdu przez Most Sund zabiera około 10-20 minut.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o odprawie

Podczas odprawy musisz przedstawić 8 - cyfrowy numer referencyjny twojej rezerwacji personelowi w budce. Alternatywnie korzystając z odprawy samoobsługowej, proszę wprowadzić numer rezerwacji w automacie oraz wykorzystać kartę, którą zapłaciłeś za ten bilet.

Oresundbron - Porty

Szwecja

 • Malmo

  - Adres portu: Oresund Bridge
  Malmö
  Sweden

  Port Malmo

Dania

wideo

Oresundbron YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi