Prom z Olbia do Piombino

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

 • 7 przejazdów tygodniowo
  5 h 30 min
  Sprawdź cenę

Alternatywne trasy

Olbia do Piombino trasa promowa laczy Sardynia z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez Moby Lines. Oprócz porównania cen i czasu dla Olbia do Piombino, pokazemy Ci równiez wyniki dla 6 alternatywnych tras promowych aby pomóc Ci dostac sie z Sardynia do Wlochy w najlepszej chwili, za najlepsza cene:

 • Arbatax do Genua
 • Golfo Aranci do Livorno
 • Golfo Aranci do Piombino
 • Olbia do Genua
 • Olbia do Livorno
 • Porto Torres do Genua

Zarezerwuj prom z Olbia do Piombino z AFerry.pl. Skorzystaj z naszej strony wybierajac trase lub wpisujac nazwe portu Olbia. Mozesz równiez wpisac kraj, nazwe firme promowej lub port. Po wybraniu trasy wybierz opcje bilet w jedna lub w obie strony lub opcje powrotny inny.

Jak porównac promy, sprawdzic ceny i rozklad jazdy na trasie Olbia - Piombino

Jezeli na wybranej trasie jest wiecej niz jedna firma promowa, pokazemy Ci wszystkie opcje tak aby przedstawic najlepsza oferte. Pokazemy Ci równiez wszystkie trasy podobne do trasy Olbia - Piombino, tak aby poszerzyc oferte. Do wybroru beda równiez dostepne rozne godziny promow.

W jaki sposób otrzymujesz bilet i jak zmienic bilet do Piombino

Po wybraniu idealnej wycieczki i dokonaniu rezerwacji wyslemy Ci e-mail z informacja o Twojej podrózy. Zwykle mozemy od razu wydawac bilety.

Przeslemy Ci równiez informacje o tym, jak mozesz sie z nami skontaktowac i jak zmienic bilet. Przez wiekszosc czasu mozesz to zrobic sam. Wiekszosc naszych klientów daje nam recenzje czterech lub pieciu gwiazdek, co pokazuje, ze sa bardzo zadowoleni z naszych uslug i komunikacji.


Na tej stronie mozna zobaczyc firmy oferujace polaczenia promowe lub firmy, które prowadza z Olbia do Piombino. Mozesz równiez zobaczyc ostatnie ceny, które znalezli nasi klienci. Najlepszy sposób, aby znalezc tani prom do Olbia do Piombino, jest uzycie naszego dzisiejszego formularza do zobaczenia wszystkich mozliwych wyborów.

Tanie ceny Olbia do Piombino

Przez następne 7 dni

Na podstawie rezerwacji podróżujących samochodem w tym tygodniu.

Oferty Specjalne

Jak znalezc najlepsza cene za prom do Olbia do Piombino

Z AFerry.pl zawsze podamy najlepsze ceny biletów z Olbia do Piombino. Nie trzeba szukac specjalnego kodu. Jesli mamy dostepna oferte, Twoja cena promu bedzie zawierala znizke. Nie trzeba patrzec na inne strony internetowe.

Jesli nie jestes pewien, czy trasa Olbia do Piombino jest najlepszym wyborem dla Ciebie lub jesli nie mozesz zdecydowac, który prom jest najlepszy, moze warto przeczytac nasze recenzje. Prosimy wszystkich naszych klientów o przeslanie nam opinii na temat promów Olbia do Piombino.

Pamietaj jednak, ze latwiej jest znalezc tanie ceny, jesli zarezerwujesz wczesniej. Olbia do Piombino jest popularna trasa, wiec radzimy zarezerwowac wkrótce.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi