O AFerry.pl

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

AFerry.pl jest częścią AFerry Ltd. i jako jedyna strona na polskim rynku posiada urządzenie do wyszukiwania oraz porównywania cen biletów promowych online w czasie rzeczywistym.

The World's Leading Ferry Website, czyli Wiodąca strona na świecie z biletami na promy

AFerry.pl wraz z innymi stronami AFerry.com otrzymała tytuł The World's Leading Ferry Website podczas The World Travel Awards w latach 2010-2014. Natomiast w 2015 AFerry.pl została nominowana do plebiscytu Polish Choice of The Year 2015 organizowanym przez polskie media w Londynie. Firma AFerry Ltd powstała w 1998 w Wielkiej Brytanii, kreując markę stron AFerry.com i AFerry.co.uk w języku angielskim. Wraz z wzrostem rynku promowego w kolejnych latach utworzono inne wersje językowe w tym także w j. polskim AFerry.pl. Jako agent dla ponad 100 przewoźników promowych w Europie, oferujemy bilety promowe online na ponad 1400 tras w obrębie Europy, Afryki Północnej, Azji, Australii oraz w Ameryce Północnej. AFerry.pl jest jedyna strona na polskim rynku umożliwiającą porównanie cen na przeprawy promowe na wybranych kierunkach, a tym samym daje wybór najtańszego biletu, który można szybko, łatwo i bezpiecznie kupić online. Nasza lista przewoźników i tras powiększa się z miesiąca na miesiąc, podobnie jak implementacja nowych technologii i usług w zakresie sprzedaży biletów na promy online. Naszym celem jest profesjonalna dystrybucja biletów w czasie rzeczywistym na wszystkie trasy promowe na świecie!

Dlaczego warto skorzystać z AFerry.pl?

  • oferujemy ci nie tylko największy wybór biletów promowych online na ponad 1400 trasach w jednym miejscu, ale bezpieczeństwo ich zakupu. Działamy jako agent turystyczny, który za pomocą naszej unikalnej wyszukiwarki/ porównywarki, daje ci możliwość zakupu biletu na prom u wybranego przewoźnika. Wszystkie płatności online odbywają się w specjalnym systemie bezpieczeństwa Thwate.
  • nasze urządzenie do wyszukiwania biletów na promy nie tylko szybko ukaże ci cenę na wybraną trasę, ale także porówna ceny biletów na alternatywnych trasach. Dzięki tej funkcji możesz wybrać najlepszą opcje przeprawy promowej.
  • nasza strona jest dostępna w wielu językach w tym: w j. angielskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, czeskim, włoskim, hiszpańskim. japońskim, arabskim lub koreańskim.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz współpracować z AFerry.pl lub masz jakiekolwiek inne zapytania, Skontaktuj się z AFerry.pl.


Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi