Promy Nova Star Cruises

Nova Star Cruises
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Nova Star Cruises - trasy

Przewoźnik Nova Star Cruises oferuje przeprawy między stanem Maine w USA oraz Nową Szkocją w Kanadzie. Pasażerowie mogą odbyć 24h rejs po Zatoce Maine na trasie Portland - Yarmouth.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa przynajmniej 90minut przed odplywem promu.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Nova Star Cruises- Trasy

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Nova Star Cruises to czysta przyjemność

  Nova Star Cruises - promy

  Nova Star Cruises przeprawia pasażerow na komfortowym statku Nova Star. Na pokładzie znajdziemy różne rodzaje akomodacji na rożną kieszeń, od foteli po luksusowe kabiny. Prom oferuje wiele udogodnień dla podróżnych: sklepy, restauracje, bary, spa, kącik dla dzieci, a nawet kasyno. Wybierz się w relaksujący rejs po wodach Atlantyku po Zatoce Maine.


  Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

  wideo

  Nova Star Cruises YouTube wideo

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi