Promy NorthLink Ferries

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

North Link Ferries - trasy

Operator promowy North Link oferuje połączenia między północnymi wyspami Wielkiej Brytanii, Orkadami i Szetlandami a Szkocją. Na AFerry.pl znajdziesz bilety na liczne trasy North Link do portów: Lerwick i Stromness na Szetlandach, Kirkwall na Orkadach lub Aberdeen i Scrabster w Szkocji.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Trasy:
8
Najkrótsze przejście:
Scrabster - Stromness
1 h 30 min
Najpopularniejsza trasa:

Promy NorthLink Ferries- Trasy

Oferty Specjalne

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

North Link Ferries - promy

Promy North Link reprezentują wysoki standard zarówno pod względem samej konstrukcji jak i jakości świadczonych usług na pokładzie. Odkryj Orkady i Szetlandy na promach MV Hjaltland, MV Hrossey i MV Hamnavoe, kupując bilet promowy na AFerry.pl.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na AFerry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem NorthLink Ferries. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zwierzęta domowe z wyjątkiem psów przewodników podróżują w specjalnych budach na promach Northlink. Wyposaż swojego ulubieńca w jego zabawki i matę do leżenia, aby zapewnić mu komfortową podróż. Odchody musza być posprzątane na końcu rejsu. Na dłuższych trasach zwierzęta mogą przebywać w specjalnej strefie do spacerowania - skonsultuj to z członkiem załogi.

Pamiętaj, ze zabierając zwierzę domowe do lub z Wielkiej Brytanii na główny lad Europy, będziesz potrzebować specjalny paszport dla swojego ulubieńca zwany pet passport. Paszport ten nie jest wymagany jeśli podróżujesz między Wielką Brytanią a Irlandią. Więcej informacji na naszej stronie Przewodnik o podróżach promowych z psem/ kotem do i z Wielkiej Brytanii.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

wideo

Promy NorthLink Ferries YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi