Promy Norfolkline Rosyth Zeebrugge

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Norfolkline, który obecnie jest częścią DFDS Seaways, zamknął trasę promową Rosyth - Zeebrugge dla pasażerow w grudniu 2010, aczkolwiek przeprawy frachtowe na tej trasie będą wciąż kontynuowane. Nie martw się, bilety na promy do Belgii wciąż możesz kupić u innych przewoźników na AFerry.pl, sprawdź na stronach: Promy do Zeebrugge , Promy do Ostendy .

Jeśli podróżujesz do Szkocji, alternatywnie możesz płynąć z Holandii na trasie Amsterdam - Newcastle . Newcastle leży ok 200km na płd. - wsch od Rosyth (Edynburg).

Zobacz poniżej listę alternatywnych przewoźników i tras, które możesz wykorzystać, aby dopłynąć do wybranego miejsca. AFerry.pl oferuje szeroki wybór połączeń promowych, że na pewno uda ci się znaleźć dobrą alternatywę do promów Norfolkline Rosyth Zeebrugge.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Pasazerowie z samochodami musza stawic sie do odprawy na minimum 60 minut przed planowana godzina odejscia promu, w okresach o natezonym ruchu prosze doliczyc dodatkowe 1 godz. 30 min. Prosze zauwazyc, ze kontrole bezpieczenstwa i graniczna maja miejsce przed odprawa: w porcie w Dover i Calais, natomiast w porcie w Dunkierce po odprawie.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

Inni przewoźnicy promowi pływającym do Belgii.

Promy Norfolkline Rosyth Zeebrugge nie sa dostępne na AFerry.pl, ale skorzystaj z alternatywnych przewoźników kursujących na trasach do Belgii:


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

wideo

Promy Norfolkline Rosyth Zeebrugge YouTube wideo

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi