Promy Norfolkline Rosyth Zeebrugge

Promy Norfolkline Rosyth Zeebrugge
Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Norfolkline, który obecnie jest częścią DFDS Seaways, zamknął trasę promową Rosyth - Zeebrugge dla pasażerow w grudniu 2010, aczkolwiek przeprawy frachtowe na tej trasie będą wciąż kontynuowane. Nie martw się, bilety na promy do Belgii wciąż możesz kupić u innych przewoźników na AFerry.pl, sprawdź na stronach: Promy do Zeebrugge , Promy do Ostendy .

Jeśli podróżujesz do Szkocji, alternatywnie możesz płynąć z Holandii na trasie Amsterdam - Newcastle . Newcastle leży ok 200km na płd. - wsch od Rosyth (Edynburg).

Zobacz poniżej listę alternatywnych przewoźników i tras, które możesz wykorzystać, aby dopłynąć do wybranego miejsca. AFerry.pl oferuje szeroki wybór połączeń promowych, że na pewno uda ci się znaleźć dobrą alternatywę do promów Norfolkline Rosyth Zeebrugge.


Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Pasazerowie z samochodami musza stawic sie do odprawy na minimum 60 minut przed planowana godzina odejscia promu, w okresach o natezonym ruchu prosze doliczyc dodatkowe 1 godz. 30 min. Prosze zauwazyc, ze kontrole bezpieczenstwa i graniczna maja miejsce przed odprawa: w porcie w Dover i Calais, natomiast w porcie w Dunkierce po odprawie.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Promy Norfolkline Rosyth Zeebrugge- Trasy

  Oferty Specjalne

   Inni przewoźnicy promowi pływającym do Belgii.

   Promy Norfolkline Rosyth Zeebrugge nie sa dostępne na AFerry.pl, ale skorzystaj z alternatywnych przewoźników kursujących na trasach do Belgii:


   Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, AFerry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

   wideo

   Promy Norfolkline Rosyth Zeebrugge YouTube wideo

   Zapisz sie po ofery

   Badz na biezaco z ofertami specjalnymi