Promy Stena Line Morze Irlandzkie

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Stena Line Irish Sea - trasy

Stena Line Irish Sea, będący częścią DFDS Seaways, zapewnia wygodny i szybki transport z Anglii i Szkocji do Irlandii Północnej przez Morze Irlandzkie na trasie Liverpool - Belfast oraz Cairnryan - Belfast. Dzięki licznym promocjom na Aferry.pl, kupisz tani bilet na prom do Belfastu z Stena Line.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Przegląd

Informacja o odprawie

Odprawa pasazerska rozpoczyna sie 2 godziny przed planowanym odejsciem promu. Jej zamkniecie nastepuje na 1 godzine przed godzina odejscia promu. Pasazerowie, ktorzy zglosza sie do odprawy po tym czasie nie bede zaokretowani a ich bilet zostanie anulowany – bez mozliwosci zwrotu lub zmiany rezerwacji.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

  • Prosta rezerwacja biletu na AFerry
  • Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”
  • Przeprawa z Stena Line to czysta przyjemność

Ostatnie zmiany

Trasa Liverpool - Belfast, obsługiwana wcześniej przez Norfolkline, została przejęta przez Stena Line.

Norfolkline Irish Sea jest teraz częścią Stena Line.

Trasa Liverpool Birkenhead - Dublin została zamknięta. Bilet na alternatywna trasę Liverpool - Dublin kupisz na Aferry.pl u przewoźnika PO Ferries.

Stena Line Irish Sea - promy

Flota Norfolkline pływająca po Morzu Irlandzkim składa się z 4 nowocześnie wyposażonych promów: Dublin Viking, Lagan Viking, Liverpool Viking i Mersey Viking. Na ich pokładach można znaleźć wiele atrakcji, m.in. kino.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, ze jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi