Port Promowy Nicea

Mapa

Odzyskaj kalkulacje

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Nicea- Trasy

Miasto Nicea to popularne miasto we Francji na Lazurowym Wybrzeżu nad Morzem Śródziemnym. Na podstawie licznych badań archeologicznych uznawane jest za jedno z najstarszych siedlisk ludzi na świecie. Nicea jest bardzo atrakcyjna turystycznie. Poza pięknymi plażami, znajdują się tu liczne zabytkowe place, kościoły, katedry, muzea. Bardzo okazała jest Promenade des Anglais (Promenada Anglików), która pięknie wygląda oświetlona nocą. Nicea zainspirowała wielu artystów malarzy i na pewno zauroczy i Ciebie.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Ajaccio - Nicea
(Corsica-Sardinia Ferries)
2 755 zł
 • Zarezerwowany : wtorek, 4 sierpnia 2020
 • Podróż: piątek, 21 sierpnia 2020 (W jedną stronę)
 • Samochód osobowy + 4

Oferty Specjalne

 • Port Promowy Nicea
 • Port Promowy Nicea
 • Port Promowy Nicea

Terminal Promowy Nicea

Corsica Sardinia Ferries oraz SNCM oferują stąd połączenia na Korsykę do portów Ajaccio, Ille Rousse, Bastia i Calvi.

Dojazd do portu Nicea

Samochodem: Autostrada A8. Jadąc z zachodu weź zjazd N 50 Nice Centre/Airport/Nice Cote D'Azur. Jedź wzdłuż wybrzeża promenada Promenade des Anglais w kierunku portu. Kieruj się na Le Quai des Etats-Unis, le Quai Lunel i le Quai de la Douane po przyjeździe do portu. Natomiast jadąc z wschodu, weź zjazd N 55 Est. i podążaj za znakami do portu. We La Penetrante du Paillon, potem La Route de Turin. Skrev w lewo w L'Avenue Denis Seimeria i kontinuum L'Avanue Gallieni. Skręć w prawo na Bd St. i jedź na Bd de l'Armee des Alpes. Skrec w prawo w a La Gare de Riquier, a potem w lewo w Rue Arson i kontynuuj Le Quai des deux Emmanual po przyjeździe do portu. .

Pociągiem/ Autobusem: Nicea ma bardzo dobre połącznie kolejowe i autobusowe z resztą kraju.

Nicea Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

Corsica-Sardinia Ferries

Port de Commerce, 06000 Nice, France

Moby Lines

Quai Entrecasteaux, F - 06300 Nice , France

Corsica Linea

Port de Commerce, 06000 Nice, France

Opinie

 • 08 Jul 2019
  bastia-nicea
  • mala, ale klimatyzowana poczekalnia w porcie w Bastii, pol godziny opoznienia, potem dlugie przejscie z bagazami po rozgrzanym asfalcie, wsrod spalin samochowowych. ten fragment podrozy moglby byc usprawniony, bo pol km w skwarze i spalinach nie jest dobrym poczatkiem, ale potem juz sam prom, klimatyzowane wnetrza, kafejki, sppro miejsca na pokladzie. podroz minela bez stresu

   Opinia dodana przez EWA KOZLOWSKA

 • 06 Jul 2019
  Wspaniała podróż.
  • Bardzo nam się podobało. Na promie czysto i przytulnie. Wspaniałe wrażenia, a wjazd na prom ułatwiony dzięki obsłudze osób pracujących na promie. Dziękujemy za ich pracę.

   Opinia dodana przez Wojciech

 • 05 Oct 2014
  ok
  • ok....................................................

   Opinia dodana przez Grzegorz Wisniewski

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi